DogHotel – gra dla miłośników czworonogów

Jako wielka miłośniczka psów, z wielką chęcią podeszłam do testowania DogHotel. Aplikacja już na pierwszy rzut oka wydawała mi się ciekawa, jednak z czasem stwierdziłam, że jest w niej coś, co zatrzyma mnie na dużo dłużej, niż zakładałam. Jeżeli kochacie zwierzęta, a w szczególności psy, będziecie zachwyceni.

Akcja gry toczy się w nowoczesnym hotelu dla zwierząt, którego zarządcami stajemy się od pierwszej chwili. Ludzi przywożący tu swoich pupili zwykle mają jakieś problemy ze sobą (na przykład przebywają w szpitalu), bądź ze swoimi podopiecznymi (brakuje im odpowiedniej tresury). Musimy podejść do każdego psiaka indywidualnie i zapewnić im godne warunki pobytu.

Wraz z przyjęciem psa, dostajemy dokładne wytyczne od jego właściciela. Możemy się dowiedzieć co zwierzak lubi, za czym nie przepada, czy aktywnie spędza czas, czy woli towarzystwo, czy raczej jest samotnikiem. Największą wagę należy przyłożyć do zwierzaków, które są samotne. Okazywanie im miłości sprawia, że czują się po kilku godzinach o wiele lepiej.

Wśród oferowanych przez nas usług znajdą się: karmienie, głaskanie, wypuszczanie na podwórko, kąpanie, nauka tricków z klikerem, tor przeszkód, zabawa na świeżym powietrzu i inne.

Należy pamiętać o tym, że niektóre psy przybywają do nas tylko na jeden dzień. Dłuższe pobyty są zwykle lepiej płatne, lecz wymagają poświęcania większej ilości uwagi. Gdy skończymy wszystkie zadania zaplanowane dla danego zwierzaka (tu mamy dowolność, lecz powinniśmy trzymać się zaleceń właścicieli), zamykamy dzień, kładąc psy spać.

Dość ważną rzeczą jest osiąganie kolejnych poziomów doświadczenia i kupowanie nowych przedmiotów. Chodzi przede wszystkim o możliwość ulepszania pomieszczeń dla zwierzaków i zapewniania im dodatkowych atrakcji. Pierwsze zakupy są możliwe dopiero po pokonaniu kilku poziomów, ale to w zasadzie dobrze – kiedy trochę pogramy, wiemy co by nam się jeszcze przydało do urozmaicenia życia podopiecznych.

Gra studia Tivola skradła moje serce w 100%. Jestem nią zachwycona i za chwilę wracam do opieki nad psiakami ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Dog Hotel - Play with dogsTivola Games GmbHGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button