Rules 123 – zmodyfikowane 2048 podnosi ciśnienie

Przyznam, że w pierwszej chwili po uruchomieniu aplikacji miałam ochotę na wyłączenie urządzenia. Postanowiłam jednak przystać na testowanie produkcji, która na pierwszy rzut oka wyglądała jak wszystkim już znane 2048. I dobrze. Nie sądziłam, że będę się tak dobrze bawić i że moja mózgownica zostanie aż tak pobudzona do pracy!

efweW 2048 dobieraliśmy identyczne pod względem liczbowym bloczki. W Rules 123 jest odrobinę inaczej, bo nie wszystkie klocki można sobie dowolnie łączyć. Każdy z dodawanych na planszę obiektów charakteryzuje się innym zwierzątkiem, czy stworkiem. Po dodaniu dwóch identycznych obiektów, powstaje nowa postać.

Zasady są dwie. Pierwsza: jedynka łączy się tylko z dwójką. Każda inna cyfra może dobierać się w pary z identyczną sobie cyferką. Gramy tak długo, jak tylko możemy, czyli zwykle do czasu skończenia się ruchów. Ruchy kończą się wtedy, gdy wykorzystamy cało miejsce na planszy.

aef

Czy faktycznie gra jest lepsza od 2048, czy Threes? Ciężko powiedzieć. Z pewnością jest krótsza i szybciej można przegrać – szczególnie na początku, kiedy cwany człowiek stwierdzi, że nie jest mu potrzebny tutorial ;)

Otóż tutorial jest w tym przypadku niezbędny. Jeżeli go nie przejdziemy, ciężko nam będzie liczyć na dobre rezultaty.

de

Zabawa jest ciekawa i wcale nie nudzi się tak szybko, jak się można spodziewać. Jeśli szukacie szybkiej rozrywki, pobierajcie i bawcie się dobrze ;) Polecam fanom gier logicznych :)

icon
Rules 123: Best numbers puzzle game connecting the best of Threes and 2048 Free5Mina Networks, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button