Mommy Long Legs – chcę oglądać Twoje nogi, nogi, nogi, nogi!

Lubicie wyzwania? Jeżeli tak, to koniecznie sprawdźcie swoje umiejętności w Mommy Long Legs od ITGS Vietnam. Opisywana gra jest zręcznościówką, w której wyjątkowo przyda się refleks i cykliczne działanie gracza. Na czym polega zabawa? O tym w dalszej części wpisu :)

Generalnie cała frajda polega na tym, by dyrygować wyjątkowo długimi i chudymi nogami. Główną bohaterką aplikacji jest zabawna postać płci żeńskiej, która chwali się swoimi odnóżami. Chyba nie do końca są idealne, bo stanowią problem podczas poruszania się.

Naszym celem jest pokonanie jak największej odległości, na zmianę przebierając patyczakowatymi nogami. Sterowanie to tylko dotykanie dowolnej części ekranu w celu zmiany ,,patyka”.

Już sama prosta droga jest ogromnym wyzwaniem, nie mówiąc już o różnego rodzaju przeszkadzajkach. Wśród nich znajdą się piłki porozrzucane po podłodze w celu utrudnienia nam zadania. Dodatkowo spotkamy się z gwiazdkami, pachołkami, czy innymi.

Zabawa jest zdecydowanie świetna i mogę ją polecić każdemu, kto lubi szybką i ciekawą zabawę. Autorzy urozmaicili grę achievementsami, które po wykonaniu dają możliwość brania udziału w mini-grach w których przykładowo musimy trafić piłką do celu.

Wizualnie jest fajnie, dźwiękowo również. W zasadzie nic, tylko grać :) Jeżeli chcecie się dobrze bawić, a w dodatku nie płacić za to ani grosza, pobierajcie i nawet się nie zastanawiajcie ;P

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button