Noda – gra nie dla daltonistów

W grze o nazwie Noda sprawdzą się osoby lubiące zagadki logiczne. Produkcja jest dość specyficzna i bez tutorialu ciężko jest zorientować się o co chodzi, jednak po kilku minutach wszystko staje się jasne i wtedy pozostaje już sama zabawa.

qqqqqqq

Darmowa wersja produkcji zawiera dwa epizody po 24 poziomy. Za każdy kolejny należy zapłacić dolara, więc do gracza należy już decyzja, czy warto. Zanim jednak podejmie się decyzję, warto porządnie sprawdzić swoje siły, bo z czasem może się okazać, że poziom trudności będzie za wysoki.

Na czym polega zabawa? Na planszy składającej się z okręgów przestawiamy ponumerowane kule w taki sposób, by w wyznaczonym kolorystycznie miejscu znajdowała się połączona z innych obiektów cyfra, a reszta planszy pozostała opróżniona.

adcq

Zdarza się dość często, że zamiast jednej cyfry, musimy stworzyć kilka, bo tego wymagają na przykład trzy pomarańczowe miejsca. Wtedy każda z kul musi przedstawiać taką samą wartość, jak ,,sąsiadki”.

By móc przejść level, będziemy musieli łączyć i rozłączać różne kule. Oznacza to tyle, że przez zabawę przemknie się matematyka. Dodawanie i odejmowanie będzie bowiem podstawą naszych działań.

dqw

Łączymy fanty do uzyskania maksymalnie cyfry o wartości 9. Jeżeli spróbujemy połączyć dwie piątki, nasze starania się nie powiodą. Jest to jedna z podstawowych zasad w grze.

Jeśli lubicie łamigłówki, pobierajcie. Ciekawa, fajna, minimalistyczna produkcja autorstwa sympatycznego studia ZealTopia.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button