Rotate – świat się kręci!

Rotate to gierka zręcznościowa od Lemon Jam , w której poruszamy się maleńkim kwadracikiem po świecie pełnym niebezpieczeństw. Naszym zadanie jest skakanie pomiędzy różnymi przeszkodami i zbieranie kryształków. Gra nie ma końca, więc im dalej uda nam się dolecieć, tym lepszy wynik w tabeli graczy osiągniemy.

Dzięki połączeniu z Game Center jesteśmy w stanie porównywać swoje wyniki z innymi. Z tego co zdążyłam zauważyć, na pierwszym miejscu jest ktoś, kto posiada kosmiczną ilość punktów – prawdopodobnie twórca. Drugie miejsce to punktacja wahająca się w granicach 800 kilku. Ja, po dramatycznych przejściach, osiągnęłam wynik 114 punktów i nie jestem w stanie go w żaden sposób pobić.

W trakcie gry musimy omijać różnego rodzaju przeszkody. Wśród nich znajdą się koła zębate, oraz ściany, które wbrew pozorom nie są w stanie odbić naszego kwadracika. Największym problemem w zabawie jest prędkość, która zmienia się bez przerwy. Przyklejenie się do niektórych okrągłych elementów umożliwia bezpieczną pauzę na złapanie oddechu. Część z kół porusza się wolniej i daje możliwość dokładnego wymierzenia skoku, inne natomiast pędzą jak oszalałe i tylko pacnięcie w idealnym momencie sprawia że jesteśmy w stanie przetrwać.

Podczas gry zbieramy kolorowe punkciki. Jeżeli uda nam się trafić na zielony, wszystkie inne zostaną automatycznie przesłane na nasze konto. Prawda jest taka, że te punkciki są najtrudniejsze do złapania, bo zwykle są ustawione w niebezpiecznych miejscach.

Jeżeli chodzi o samą grywalność – ja w grze spędziłam około 30 minut i uważam, że jest to maksimum. Po pewnym czasie człowiek jest znudzony, a oczy zmęczone. Fajnie, ale na niezbyt długo.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button