RMFon.pl – radio internetowe

Coraz większą popularność zyskują ostatnio radia internetowe. Mają one określony repertuar w przeciwieństwie do prawdziwych rozgłośni radiowych i z tego też powodu korzysta z nich coraz więcej osób.

Przed nami aplikacja przygotowana dla popularnej stacji RMF. Grają oni przeróżną muzykę, lecz w tym wypadku ogranicza ich możliwość nadawania na jednej stacji. Bardzo łatwo rozwiązano to za pomocą Internetu i smart fonu. Umożliwia nam ona słuchanie muzyki.

Aplikacja oferuje nam 80 stacji radiowych, z których każda ma swój odpowiedni i charakterystyczny repertuar. Na przykład smooth jazz, pop, heavy metal czy też muzyka elektroniczna. Wszystko o okraszone informacją o artyście, odpowiednią okładką płyty oraz play listą, która pokazuje odtwarzane już utwory oraz te, które dopiero będą grane. Możemy też w tym czasie sprawdzać co grają inne stacje i dodawać je do ulubionych.

Stacje radiowe podzielone są na odpowiednie gatunki, danych wykonawców, Grupy RMF (RMF POPLISTA na przykład) oraz inne projekty typu Elo rmf. Jest to program w całości tworzony przez uczniów szkół z Krakowa. Oczywiście szkół średnich. Do tego mamy także projekty dla twórców, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w muzyce.

Aplikacja działa bardzo dobrze, nie ma większych kłopotów z działaniem na chyba każdym sprzęcie. Jakość dźwięku jest dość dobra. Oczywiście dobrze byłoby, gdyby była lepsza, lecz nie można raczej narzekać. Przy słuchawkach dołączanych do zestawów w smar fonach wielkiej różnicy nie będzie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button