100 doors 2013 – nowa wersja popularnej gry

Na rynku jest wiele podobnych gier do 100 Doors 2013. Pewnie graliście w Dooors, która dała o sobie znać prawie rok temu. Jak widać – zagadek nie ma końca.

Jest to wyjątkowa gra logiczna, która ma na celu wytężenie naszego mózgu, co czasami może okazać się bardzo trudne, zwłaszcza po ciężkim tygodniu. Gra zmusza nas do myślenia i kombinowania. Poprzez przesuwanie elementów, przechylanie telefonu i nie tylko otwieramy kolejne drzwi. W grze jest wykorzystywany akcelerometr przez co aplikacja staje się atrakcyjniejsza i daje nowe możliwości twórcom zagadek. Można na chwilę oddalić się od dotychczasowych nawyków. Gdy znajdziemy jakiś przedmiot i klikniemy na nim przeniesie się on do inwentarza, z którego możemy go wziąć i użyć go do osiągnięcia naszego celu. Każde piętro ma inną tematykę dzięki czemu gra się nie nudzi.

Celem jest, jak już pisaliśmy otworzenie drzwi. Za każdym razem rozwiązanie jest inne więc możemy zostać zatrzymani na dłuższy czas próbując rozwikłać dany problem. Czasami dostajemy wskazówki, lecz nie zawsze są one jasne.

Jeśli chodzi o grafikę to jest ona po prostu przeciętna. Mogłaby być lepsza, chociaż co wymyślić do tak prostej gry. Muzyka jest prawie niezauważalna. Pomimo tego gra dostarcza całkiem przyzwoite doświadczenia dla gracza.

Bardzo cenne jest to, że co tydzień wydawane są nowe aktualizacje dzięki czemu nie kończymy gry i nie wyrzucamy jej. Przynajmniej przez najbliższy czas.

Polecamy!

Gra za darmo w Google Play!.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button