Riptide GP – wodne wyścigi z grafiką na wysokim poziomie

W Android Markecie można znaleźć całą masę gier skierowanych do użytkowników niemal każdego rodzaju smartfona, bez względu na posiadane przez niego parametry. Dzisiaj chcieliśmy jednak przedstawić coś zupełnie innego. Gra „Riptide GP” to bardzo ciekawa wyścigówka, w którą pograć mogą jedynie posiadacze telefonów z wyższych półek.

Dlaczego o produkcji „Riptide GP” mówi się, że jest tylko dla wybrańców? Ponieważ wymaga od naszego telefonu posiadania niezwykle wydajnego układu NVIDIA Tegra 2, który zamieszczany jest obecnie jedynie w jednych z najdroższych urządzeń dostępnych na rynku.

„Riptide GP” polega na ściganiu się na skuterach wodnych. Nie trzeba, oczywiście, nikomu pisać, że naszym zadaniem w grze jest po prostu wygrywanie kolejnych wyścigów i wdrapywanie się na sam szczyt wyścigowego świata.

Do wyboru mamy kilka pojazdów. Każdy z nich ma inne parametry, co oznacza, że posiada własne wady i zalety. Na pewno więc wszyscy znajdą w „Riptide GP” maszynę wyścigową stworzoną idealnie dla ich potrzeb.

W grze możemy ścigać się w trzech trybach: wyścig, mistrzostwa i jazda na czas. W tym ostatnim musimy po prostu przejechać daną trasę w odpowiednim czasie. Jeśli natomiast chodzi o zwykły wyścig czy turniej – to z pewnością te funkcje nie wymagają szczegółowego wyjaśnienia.

Warto także dodać, że w „Riptide GP” można wybrać poziom trudności gry. Dzięki tej opcji każdy, nawet początkujący gracz, może stać się posiadaczem wygrywającego skutera.

Największą zaletą produkcji na urządzenia z układem firmy NVIDIA jest bez wątpienia bardzo ładna grafika. Sprawia ona, że w grę gra się naprawdę przyjemnie.

„Riptide GP” jest grą płatną. Można ją kupić w Android Markecie za niecałe 11 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button