DoseTime – dla wszystkich rodziców często chorujących dzieci

O tym, że dzieci w dzisiejszych czasach chorują bardzo często nie trzeba mówić nikomu, kto jest rodzicem. Właśnie z myślą o wszystkich nowoczesnych mamusiach i tatusiach zajmujących się chorującymi dziećmi przygotowano aplikację „DoseTome”, która za zadanie ma między innymi przypominać o podawaniu leków naszym małym oczkom w głowie.

Żadna występująca obecnie choroba nie może, a przynajmniej nie powinna, być leczona za pomocą sposobów naszej babci. Oczywiście, wiele osób się z tym nie zgodzi, lecz piszemy tu stanowisku większości lekarzy, którzy bardzo często podkreślają, że najlepszym sposobem na wygranie z chorobą jest branie przepisanych preparatów i innych specyfików.

Jak wiadomo, najczęściej w naszym środowisku chorują najsłabsze osobniki, czyli w tym konkretnym przypadku dzieci. To one każdego dnia na ulicy, w przedszkolu czy też sklepie łapią wszelkiego rodzaju przeziębienia czy wirusy.

A gdy małe dziecko złapie choroba, nie może obyć się bez lekarstw, których na recepcie znajduje się przynajmniej kilka. Jedne podawać trzeba po południu inne tylko rano i to tuż po posiłku, a jeszcze inne przed położeniem się do łóżka. Jak więc to wszystko zapamiętać, mając na głowie nie tylko dziecko, ale również i pracę oraz inne obowiązki domowe? Skorzystać z aplikacji „DoseTime”.

Ta niezwykle prosta, ale bardzo użyteczna aplikacja została stworzona, by przypominać rodzicom o podawaniu lekom swoim dzieciom. W programie wystarczy wpisać imię dziecka, a następnie listę leków, które ma przyjmować. Przypomnieniem zajmie się już natomiast Twoje urządzenie.

W „DoseTime” bardzo należy pochwalić interfejs, który naprawdę wygląda bardzo ładnie i – co najważniejsze – jest przejrzysty, bo zawiera jedynie potrzebne funkcje.

Program posiada również opcję historii leków, dzięki której prześledzimy stan choroby osoby biorącej lekarstwa.

Mimo że aplikacja skierowana jest przede wszystkim dla rodziców chorujących dzieci, z pewnością znajdzie ona zastosowanie także dla osób, które same biorą leki o określonej porze i zdarza im się o tym zapominać.

„DoseTime” można pobrać z AppStore. Dostępna jest wersja płatna oraz bezpłatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button