Sony Xperia Ion – kolejna smartfonowa nowość przedstawiona w Las Vegas

W amerykańskim mieście Las Vegas trwają w najlepsze targi CES, dlatego fakt, że przedstawiamy kolejny już dzisiaj news odnośnie nowości z rynku multimedialnych gadżetów nie powinien specjalnie nikogo dziwić. Tym razem chcieliśmy napisać coś więcej o najnowszym smartfonie przedstawionym przez firmę Sony. Panie i Panowie, przed Wami Xperia Ion.

Najnowszy telefon wyprodukowany przez Sony ma być pierwszym tego typu urządzeniem, wykonanym przez tę firmę, z modułem LTE. To, co niemal od razu rzucało się w oczy podczas targów to z pewnością także wymiary Xperii Ion, której ekran wynosi w miarę dużo, bo aż 4,6 cala.

Do zalet najmłodszego dziecka Sony’ego należeć będą także dwie dobrej jakości wbudowane kamery. Każda z nich ma mieć możliwość nagrywania w wysokiej jakości, z czego druga, to jest tylna, nawet w 1080p.

Co ciekawe, Xperia Ion będzie posiadała certyfikat Playstation, dzięki czemu będziemy, między innymi, mieli możliwość zagrania w dawne gry z konsoli PSX.

Jeśli chodzi natomiast o same parametry, to Xperia Ion będzie pracowała na dwurdzeniowym procesorze Qualcomm 1,5 GHz, a także posiadać będzie 1GB pamięci RAM.

Nowy telefon firmy Sony na amerykański rynek ma trafić w drugim kwartale tego roku. Na razie nie znamy, oczywiście, jego ceny, lecz jeśli tylko pojawi się jakakolwiek informacja – będziemy Was informować na bieżąco.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button