Hairy Tales – szukanie właściwej drogi to nie zadanie dla mięczaków!

Jeżeli lubicie spędzać czas nad grami logicznymi, gra o nazwie Hairy Tales powinna spełnić Wasze oczekiwania. Na czym gra polega, dlaczego warto się nią zainteresować i jakie są jej plusy oraz minusy dowiecie się z tego wpisu.

Zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest zbudowanie drogi głównemu bohaterowi gry, w taki sposób, by ten dotarł do wyznaczonego celu. Niby nic skomplikowanego. A jednak. Do dyspozycji mamy kilka przeróżnych elementów. Możemy skorzystać z drzew, które cofają naszą wirtualną postacią czy płotków, wyznaczających kierunek drogi.

Autorzy Hairy Tales nazywają swoje dzieło grą logiczną i trudno się z nimi nie zgodzić. Aplikacja od samego początku potrafi przysporzyć niemałych problemów. Jest to spory plus, gdyż naprawdę dobrych łamigłówek w AppStore jest niewiele. Szczególnie tych, które nie dość, że są skomplikowane, to jeszcze potrafią wciągnąć na długie godziny.

Oprawa graficzna i dźwiękowa Hairy Tales zasługuje na pochwałę. Apka robi wrażenie naprawdę solidnie zrobionej. Wszystko jest w niej dopięte na ostatni guzik. Osobiście nie zauważyłam w niej żadnych wad. Jeżeli wypróbujecie już jednak tę grę i coś Wam się nie spodoba, dajcie znać w komentarzach.

Opisywana gra kosztuje w AppStore prawie pięć dolarów. Czy warto tyle zapłacić za łamigłówkę na smartfona? Uważam, że tak. Przynajmniej w przypadku, gdy narzeka się na nudę.

Hairy Tales do pobrania za $4,99 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 10/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button