Zbędne Kalorie – sprytny sposób na odchudzanie z PCK

Czego jak czego, ale pomysłowości nie można odmówić Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi. Organizacja stworzyła aplikację, która zamienia smakołyk, na który mamy ochotę na ciepły obiad dla potrzebujących dzieci. Jak to działa? Magia polega na wpisaniu do programu rzeczy na którą mamy chętkę, a następnie wysłanie smsa za 3,69 zł….

Twórcy aplikacji najprawdopodobniej uznali, że aby się odchudzać, wystarczy wydawać pieniądze. Sądzą także, że taki sposób zwalczania pokusy pomoże nam schudnąć. Akcja z samego założenia jest bardzo szlachetna: kaloryczne chipsy zamienione w ciepły posiłek dla dziecka. My jednak uważamy, że niepotrzebne jest działanie pod przykrywką, szczególnie jeżeli chodzi organizację tak znaną jak Polski Czerwony Krzyż.

Zamiast narzekać, opiszę Wam w jaki sposób ,,odchudzamy się” dzięki programowi Zbędne Kalorie. Uruchamiamy aplikację, na dolnym pasku widzimy przycisk ,,zwalcz pokusę”. Kolejne obrazki przedstawiają przeróżne słodkości, podsycające nasz apetyt. Wpisujemy szczegóły swojej pokusy, czyli na przykład ,,czekolada na gorąco”. ,,Gratulacje!” – taki napis widzimy po podzieleniu się informacją o swojej zachciance.

Etap końcowy polega na wysłaniu smsa za 3,69 zł. W ten oto sposób, przestajemy mieć teoretycznie ochotę na smakołyk, oraz kilka złotych na koncie. Czy tak wyobrażaliście sobie zbijanie wagi? Hmm… my jakoś nie możemy się przekonać do tej aplikacji. Wolimy przekazać gotówkę bezpośrednio do domów dziecka, czy potrzebujących ludzi.

Pobierz za darmo Zbędne Kalorie w AppStore i odchudzaj się za własne pieniądze.

Ocena appsblog.pl: 3/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button