Reckless Moto – motorem przez świat!

Wiatr we włosach, potwór między nogami i szeroka autostrada aż po horyzont skąpana światłem- marzenie każdego fana dwóch kółek z porykującym silnikiem! Jednak niestety, sezon jeszcze nie rozpoczęty, a autostrady usiane fotoradarami… Może warto spróbować swoich sił w Recless Moto? Macie moje słowo- nie zrobią Wam tam zdjęcia za przekroczenie prędkości!

 unnamed

Zabawa w tej grze jest prawie identyczna, co w pewnej grze dostępnej na tanie gameboy’e kupione na targu. Tam kierowaliśmy autem złożonym z paru kwadratów i staraliśmy się wyprzedzić inne. Tu dostajemy swojego własnego harleya, który mknie między ciężarówkami i osobówkami, po drodze zbierając monety oraz power upy, ułatwiające nam podróż przez kolejne kilometry. W całym procederze będzie nam przeszkadzać oczywiście rzesza pojazdów, zawalająca drogę. Wśród nich znajdą się także nieuważni polscy kierowcy, którzy w ostatniej chwili wrzucą kierunkowskaz i zmienią pas, a czasem nawet dwa. Jednak przy ciągle rosnącej prędkości nie możemy dać się zwieść i wpakować na barierkę. Pojazdem sterujemy przechylając nasz telefon w kierunku, w który chcemy skręcić, a dotykając ekranu sprawiamy, że przyśpieszamy. Zebrane w trakcie jazdy monety możemy wydać w głównym menu na kask, który wraca nas na trasę, gdy zdarzy nam się wypadek, czy też na bonusy ułatwiające grę. Oczywiście możemy też oszczędzać na nowe motocykle, szybsze i lepsze maszyny.

Grafika w pozycji stoi na przyzwoitym poziomie, gra chodzi niesamowicie płynnie nawet przy dużych prędkościach (Samsung Galaxy Ace I), jedynym minusem jest dźwięk-mimo przyjemnie przygrywającej muzyczki w menu, zapętlony odgłos silnika na trasie potrafi zirytować.
Gra za darmo w Google Play!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button