My Home Story – zbuduj swój własny dom!

My Home StoryNa pewno nie jeden z was marzył choć przez chwilę, aby kiedyś zostać architektem wnętrz. Wszystko po to, aby zaprojektować swoje własne pokoje czy nawet dom. Dlatego też teraz macie do tego szansę. Może nie jest to prawdziwe projektowanie jednak w grze My Home Story, możecie zaprojektować wasze własne wnętrze.

Gra My Home Story to gra, w której każdy choć na chwilę może stać się kimś innym i zbudować własny dom. Można tutaj zbudować pokoje, wybrać podłogę, a także zorganizować meble i wiele więcej, co tylko zechcesz. Im piękniejszy będzie wasz dom, tym bardziej szczęśliwi będą wasi mieszkańcy i dostaniesz więcej monet oraz punktów doświadczenia. Gra regularnie się aktualizuje, dzięki czemu będziecie mogli wybierać coraz to nowe elementy. Do wyboru nowe przedmioty, nowi mieszkańcy oraz nowe funkcje. Do waszej dyspozycji jest tutaj ponad 600 różnych produktów, w różnych stylach, możecie zbudować aż 10-pokojową posiadłość – przy czym im wyższy poziom, tym więcej pokoju można odblokować, możecie zaprojektować swoje pokoje w dowolny sposób, oczywiście im więcej pokoi, tym więcej mieszkańców, gdzie każdy ma swój styl i osobowość. Dlatego tez gra jest naprawdę warta uwagi, tym bardziej jeśli macie wolnych kilka chwil i wręcz nie wiecie co macie ze sobą zrobić, to gra z pewnością powinna wam odpowiednio zająć wolne chwile.

Sama grafika jest wykonana naprawdę estetycznie, dzięki czemu chce się w nią grac. Do tego muzyka również jest odpowiednia, dzięki czemu wprowadza nas w odpowiedni nastrój.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button