Agents of Storm – oceaniczna baza wysokich technologii

Agents of Storm to gra strategiczna z elementami tower defense od FlareGames, której akcja toczy się gdzieś w Oceanii. Naszym celem jest zbudowanie wysokiej technologicznie bazy i przejęcie terytoriów wroga po krwawych wojnach morskich. W założeniu produkcję można przejść nie dodając do niej ani grosza. Jak to jest w praktyce? O tym przeczytacie poniżej.

Swoją przygodę zaczynamy z małym zapleczem budowli. W ciągu kilku pierwszych minut staramy się zbudować takie obiekty, które umożliwią nam skuteczny atak zarówno z wody, jak i z powietrza. W tym celu wydajemy złoto, wodę i diamenty. Diamenty służą do przyspieszania prac. kupowania wartościowych konstrukcji, czy ulepszania swojej floty w wypasione maszyny.

Kryształki są ekskluzywną walutą w grze i bardzo szybko się kończą. Zważając na to, że możemy zyskać kamienie oglądając reklamy w sieci, teoretycznie jesteśmy w stanie podziałać bez opłat. Jest tylko jedno ,,ale”. By naprawdę dobrze rozwinąć się w aplikacji i bez zbędnego czekania atakować wrogów, musielibyśmy mieć możliwość zarabiania tysięcy drogocennych fantów. Z jednym diamentem wiele nie zdziałamy (a własnie za jedną reklamę dostajemy 1 błyskotkę). W efekcie po około 10 minutach gry zostajemy bez niczego i musimy po prostu czekać.

Co prawda oprawa graficzna produkcji prezentuje się bardzo dobrze, lecz system mikropłatności jeszcze lepiej. Plusem jest możliwość brania czynnego udziału w wojnach. To gracz decyduje o tym, jakie sprzęty wypuszcza na wodę i w jakiej kolejności będzie dokonywana ,,rozbiórka” wroga. Istnieje także opcja zoomu podczas walk i oglądania zajścia w jakości HD.

Podsumowując – fajna gra dla osób cierpliwych, bądź nieszczędzących na mikropłatności. Ja osobiście nie jestem na tyle potulna, by czekać kilkadziesiąt minut na zbudowanie, czy naprawienie jakiejś łodzi…

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close