Rebuild – ocal garstkę ludzi od zagłady!

Czy lubicie ratować świat, wcielając się w różnych bohaterów? Jest to motyw przewodni naprawdę wielu gier. Dlatego też wiele osób poszukuje coraz to nowych tytułów z tego typu motywem. Zatem myślę że Redbuild będzie tutaj odpowiednią gra dla takich właśnie osób. Warto jest z pewnością zwrócić na nią uwagę. Na pewno nie pożałuje żaden z was.

Gra Redbuild przypomina nam, jak wiele zabawy dostarczyć mogą nam strategie turowe. Jednak ta gra nawiązuje do nieco odmiennych klimatów. Bowiem przyzwyczajeni możecie być do pięknych i bajkowych krain fantasy. Tutaj jednak mamy smutny, mroczny i postapokaliptyczny świat. Naszym oczom według fabuły oczywiście, ukaże się świat po ataku mrocznych potworów. Jesteśmy bowiem tutaj w garstce ludzi, którzy przeżyli. Naszym zadaniem będzie tutaj odbudowanie cywilizacji i jak najdłuższe przetrwanie. Naszym celem będzie stworzenie sobie nowych źródeł żywności, ratowanie ludzi, którzy będą nam pomagać w walce z potworami. Niestety jednak nie uda nam się uratować wszystkich. Bowiem to jest zadanie niewykonalne. Ponieważ jedzenia tutaj nie ma wiele i nie jeżeli tylko będziemy ratować wszystkich, to niestety wkrótce wyginie całe ocalałe przez nas społeczeństwo z głodu. Dlatego nasza gra musi być przemyślana oraz trzeba wykonywać odpowiednio wszystkie prace.

Jeżeli chodzi o grafikę, to tutaj raczej nie ma na co narzekać. Każdy powinien być zadowolony z efektów jakie otrzyma. Zatem warto zagrać w Redbuild. Muzyka jest straszna, dlatego też wprowadzi nas w odpowiedni nastrój.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button