Age Of Empire – wciel się w starożytnego władcę!

Czy lubicie gry, w których trzeba stworzyć jakieś miasto, własne imperium i bronić go? Wiele osób takie właśnie gry preferuje. Tytułów tutaj można by było wymienić naprawdę wiele. Jednak myślę, że dla prawdziwych miłośników tego typu rozgrywek, nie trzeba tutaj ich wymieniać. Dlatego jeśli szukacie czegoś nowego, to kolejnym ciekawym tytułem będzie tutaj z całą pewnością Age Of Empire. Grę, w której będziecie musieli wykazać się sprytem, a także umiejętnością planowania oraz poszczególnych elementów w grze.

 

Gra Age Of Empire przeniesie was do europejskiego średniowiecza. Wcielamy się tutaj w głównego bohatera, którym jest monarcha, chcący powiększyć swoje terytorium oraz zdobyć władze. Jednak aby tego dokonać musi nieustannie posuwać się na przód u zwyciężać na polach bitwy. Z pewnością nie będzie to łatwym zadaniem. Musisz bowiem stworzyć własne miasto oraz spróbować przetrwać, jednocześnie stawiając nowe budynki, zbierając surowce oraz zabezpieczać się przed inwazją wroga. Bowiem ten może pokrzyżować wszystkie wasze plany. Mało tego wszystkie te czynności należy wykonywać w tym samym czasie. Dlatego nie ma na co czekać. Wystarczy poprowadzić swoje mistyczne królestwo. W grze zaaplikowana jest technologia 3D. Dlatego możemy oczekiwać tutaj skomplikowanej gospodarki, a także ciekawego systemu walki.

Grafika dzięki temu, że wykonana jest w trójwymiarze, stwarza naprawdę dobre wrażenie na każdym z graczy. Muzyka również jest odpowiednia dlatego nie ma tutaj do czego się przyczepić.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button