X-Plane 9 – wciel się w prawdziwego pilota!

Wielu małych chłopców w pierwszych latach swojego życia, marzy o tym by zostać policjantem, astronautom, strażakiem, czy pilotem. Loty samolotem są od dawna fascynacją naprawdę wielu ludzi. Dlatego również powstało naprawdę wiele gier, w których musimy wcielić się w pilota. Jedną z takich gier jest własnie X-Plane 9. Jednak musimy pamiętać, że gra ta jest przeznaczona dla osób, które nie mają problemów z symulatorami lotów. Ponieważ bardzo wiele osób pod wpływem takiej właśnie gry czuje się źle. Jednak jeśli jesteście pasjonatami tego typu symulatorów, to gra jest dla was stworzona.

X-Plane 9 nie zachwyci nas być może realistyczną grafiką, a także nie wprowadzi do rozgrywki na telefonach z Androidem niczego przełomowego. Mimo to naprawdę warto pobrać tę grę. Wszystko dlatego, że jest to zdecydowanie najbardziej realistyczny symulator lotów na telefony komórkowe, jakie kiedykolwiek powstały. Mamy tutaj okazję zagrać w aż sześciu różnych sceneriach, w których przyjdzie nam testować aż dziewięć różnych samolotów. Jeśli zakupimy wersję rozszerzoną to można zamówić dodatkowe 43. Jest więc czym się bawić. Sam lot jest bardzo realistyczny jak na telefony komórkowe i w pełni wykorzystuje możliwości smartfonów. Ciekawą opcją jest również multyplayer, który dostępny jest przez wifi. Nie da się ukryć, że X-Plane 9 to ciekawa pozycja, szczególnie dla wszystkich fanów lotnictwa wyposażonych w telefony z Androidem.

Grafika jest tutaj jak na swoje możliwości genialna. Więc warto zagrać w tę grę tylko po to by ją zobaczyć i nacieszyć oko.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button