Real Football 2012 – piłkarska gra dla tych, którym znudziła się już FIFA i PES

Fani piłki nożnej – poza kilkoma niezbędnymi aplikacjami sportowymi – bardzo często mają na swoich telefonach zainstalowaną jedną z dwóch produkcji – FIFA bądź Pro Evolution Soccer. W Android Markecie (i AppStore) znaleźć można jednak jeszcze inną równie ciekawą grę – Real Football 2012. Dlatego jeżeli pomału zaczynają nudzić Ci się dwie najpopularniejsze gry sportowe, być może warto, byś przyjrzał się produkcji studia Gameloft.

Oczywiście Real Football nie jest zupełną nowością jeśli chodzi o gry mobilne. Tegoroczna wersja tej produkcji została jednak solidnie przygotowana i bardzo dobrze dopracowana, co sprawia, że naprawdę wielu uważa, iż może ona konkurować z dwiema do tej pory najczęściej kupowanymi aplikacjami, takimi jak FIFA i popularny PES.

Przede wszystkim warto napisać o tym, że RF 2012 posiada oficjalną licencję FIFA Pro, co oznacza, że możemy w nim zagrać ponad 300 realnymi drużynami z najbardziej znanymi piłkarzami w składzie (w przeciwieństwie do chociażby wspomnianego już przez nas PES-a).

Do dyspozycji gracza jest blisko 14 lig piłkarskich, a więc każdy z Was na pewno znajdzie coś dla siebie. Real Football umożliwia również rozegranie szybkiego meczu towarzyskiego pomiędzy klubami bądź reprezentacjami państw.

To, co jednak najbardziej wyróżnia opisywaną przez nas produkcję Gameloftu od konkurencji, to bez wątpienia funkcja umożliwiająca nam czytanie najświeższych piłkarskich newsów z serwisów Goal.com oraz As.com. W Real Football bardzo dobrze prezentuje się też edytor koszulek oraz zawodników, pozwalający nam na tworzenie własnych postaci, którymi możemy pochwalić się później znajomym.

Ekipę Gameloftu można na pewno pochwalić także za to, że w RF 2012 udało jej się poprawić inteligencję naszych przeciwników, którzy w poprzednich częściach biegali czasami tak, jakby w ogóle nie zwracali uwagi na sterowanych przez nas zawodników.

Co bardzo ważne, Real Football jest dostępny w Android Market oraz AppStore zupełnie za darmo. Przyjdzie nam dopiero zapłacić (1€) za regenerację naszej drużyny, a więc wtedy, gdy rozegramy za dużo meczów bez żadnego odstępu czasowego.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button