W marcu Angry Birds wylecą w kosmos!

Nie ma co ukrywać – plansze w pierwszej wersji Angry Birds większości z nas zaczynają się już pomału nudzić. To samo w sumie można powiedzieć o serii Seasons, choć tutaj jest nieco inaczej, bowiem Rovio przygotowuje od czasu do czasu różnego rodzaju aktualizacje. Wszystko wskazuje jednak, że już wkrótce znów większość z nas najwięcej czasu spędzać będzie, grając w smartfonowego hita z ptakami w roli głównej. A wszystko dlatego, że w  Internecie pojawiły się już pierwsze zapowiedzi najnowszej wersji Birdsów, które tym razem swoich wrogów będą pokonywały…w kosmosie.

Jak czytamy w serwisie Games.Yahoo.com, premiera nowej serii przygód Wściekłych Ptaków została zaplanowana na 22 marca. Nie jest to wprawdzie jakaś ważna data dla kosmonautyki, lecz być może warto napisać, że to właśnie tego dnia powrócił na Ziemię Walerij Poljakow, który ustanowił rekord najdłuższego pobytu poza naszą planetą (437 dni).

Niestety, póki co Rovio nie podaje szczegółów dotyczących swojej najnowszej produkcji. Nietrudno się jednak domyślić, że czeka nas sporo zmian związanych chociażby z faktem, że we Wszechświecie nie ma grawitacji. Nasze ptaki będą więc musiały inaczej niż zwykle unicestwiać swoich wrogów. Jak? To na razie pozostaje tajemnicą, lecz wkrótce może się to, oczywiście, zmienić.

Seria Space, jeszcze bardziej niż pozostałe, będzie wymagała od nas przemyślanych ruchów, w których – z wiadomych względów – będzie trzeba pochwalić się swoją praktyczną wiedzą fizyczną” – powiedział stronie Yahoo! Games Andrew Stalbow z firmy Rovio i dodał, że najnowsze Wściekłe Ptaki będą rekomendowane przez NASA oraz National Geographic.

Warto również napisać o tym, że, choć wciąż nie znamy jakichkolwiek konkretów dotyczących kosmicznych Angry Birds, Rovio potwierdziło, iż w jego najnowszej produkcji będzie można grać kilkoma zupełnie nowymi ptakami posiadającymi – co zrozumiałe – nowe, ulepszone umiejętności.

Oczywiście nie trzeba tutaj nikomu pisać, że Angry Birds Space najprawdopodobniej ukażą się w dwóch sklepach internetowych – Android Markecie oraz AppStore. To jak – rozpoczynacie już odliczanie do premiery najnowszych Birdsów? ;) Bo my, szczerze mówiąc, nie możemy się już ich doczekać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button