Pobierz 25-miliardową aplikację w AppStore i zgarnij 10 tys. dolarów

Android Market co jakiś czas chwali się coraz większą liczbą pobrań, lecz póki co i tak najczęściej odwiedzanym sklepem internetowym z aplikacjami pozostaje AppStore, a więc serwis przygotowany specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń wyprodukowanych przez amerykańską firmę Apple. Tę tezę potwierdzić może przede wszystkim fakt, że wkrótce jakiś posiadasz iOS-a pobierze 25 miliardową aplikację, dzięki czemu nie tylko wpisze się do historii, lecz również zainkasuje 10 tysięcy dolarów!

Wczoraj na głównej stronie AppStore pojawił się specjalnie przygotowany licznik, który ma za zadanie pokazywać na bieżąco ilość pobieranych aplikacji.

Gdy dziś rano wchodziliśmy na internetowy sklep firmy Apple licznik pokazywał liczbę zamieszczoną na obrazku po lewej stronie. Ilość pobranych programów i gier zmienia się jednak z każdą chwilą i tak naprawdę nie sposób napisać Wam ile pobrań będzie odnotowanych w momencie, w którym będziecie czytać ten wpis.

Nie jest jednak najważniejsze to, kiedy pojawi się 24 miliardów 500 milionów pobrań, lecz moment, w którym licznik wskazywać będzie liczbę 25 i dziewięć zer. A wszystko dlatego, że firma Apple postanowiła zorganizować swego rodzaju konkurs, w którym można wygrać specjalną kartę podarunkową o równowartości 10 tysięcy dolarów.

W jaki sposób można zgarnąć bon na zakupy w sklepie internetowym firmy z jabłuszkiem w logo? Otóż po tym jak na liczniku pojawi się liczba 24.999.999.999, należy wypełnić specjalny formularz i liczyć na to, że zostanie on wysłany do Cupertino jako pierwszy. Można również, oczywiście, liczyć na to, że akurat przypadkowo ściągając aplikację okaże się, że byliśmy 25 miliardowym pobierającym.

W ubiegłym roku nagrodę za 10-miliardowe pobranie zgarnęła Brytyjka. Czy w tym roku znów Apple będzie sponsorowało zakupy w AppStore jakiemuś Europejczykowi? Przekonamy się już wkrótce, a Was możemy jedynie zachęcić do wzięcia udziału w zabawie i – oczywiście – życzyć powodzenia!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button