Tiny Station – poprowadź własny warsztat samochodowy

Każdy, kto choć od czasu do czasu lubi „pogrzebać” pod maską samochodu, zapewne nieraz zastanawiał się, czy poradziłby sobie, prowadząc własny warsztat. Zadanie to wydaje się być bardzo wymagające i faktycznie takie jest. A tym, co twierdzą inaczej proponujemy, by zainstalowali i spróbowali swoich sił w aplikacji „Tiny Station”, w której każdy – bez względu na wiek czy płeć – może sprawdzić się w roli kierownika-mechanika.

Jak nietrudno się domyślić, opisywana w tym wpisie produkcja powinna spodobać się przede wszystkim fanom gier czysto strategicznych. Tiny Station to bowiem aplikacja, w której wymagane jest przede wszystkim myślenie i szybkie działania, a do tych dwóch rzeczy niektórych naprawdę ciężko jest zmusić.

Nie po to jednak zabieraliśmy się za Tiny Station, by teraz pisać o tym, czego to ludzie nie potrafią. Przejdźmy zatem do konkretów, a więc do tego, co potrafi, a czego nie potrafi aplikacja od studia DroidHen. W końcu to o niej jest ten wpis.

Głównym zadaniem gracza w Tiny Station jest zarządzanie warsztatem samochodowym. Wygląda to mniej więcej tak, że co jakiś czas odwiedza nas samochodów, a my musimy skierować go na właściwe stanowisko. „Właściwe”, to znaczy te, które akurat jest potrzebne danej maszynie. Przykładowo: samochód z nieprawidłową ilością oleju kierujemy do pana uzupełniającego płyny.

Brzmi banalnie? No bo na początku takie właśnie jest. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej, gdyż coraz więcej samochodów chce skorzystać z naszych usług, a my musimy dwoić się i troić, by zaspokoić potrzeby każdego naszego klienta. I właśnie wtedy przydają się „ulepszenia” pozwalające nam na wpłynięcie na efektywność pracy naszego warsztatu.

Jeśli chodzi o cenę opisywanej przez nas produkcji, to warto napisać, że Tiny Station można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. W trakcie gry można natomiast skorzystać z pewnych mikropłatności pozwalającym nam, na przykład, spowalniać wjeżdżające do warsztatu auta.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button