N.O.V.A 3 już dostępna w AppStore!

Ucieszyliście się na wieść, że Gameloft pracuje nad trzecią częścią kultowej już gry N.O.V.A? Jeżeli tak, to mamy dla Was jeszcze lepszą wiadomość – kolejna wersja aplikacji opowiadającej o przygodach Kala Wardina zawitała już do „jabłuszkowego” AppStore i już podczas pierwszego uruchomienia robi niesamowite wrażenie!

Gameloft dość długo zwlekał z podaniem informacji w sprawie kontynuacji prac nad serią N.O.V.A. Gdy jednak już się na to zdecydował, fani znanego mobilnego FPS-a nie musieli w nieskończoność czekać na premierę swojej ulubionej gry. A wszystko dlatego, że N.O.V.A 3 trafiła do AppStore już w drugim tygodniu maja, czyli zaledwie 15 dni od zamieszczenia w sieci filmiku z trailerem zapowiadającym trzecią odsłonę przygód Kala Wardina. Takiego biegu wydarzeń nie spodziewali się zapewne nawet najwięksi optymiści.

Zacznijmy nasz wpis od kilku słów dotyczących samej fabuły najnowszej gry francuskiego producenta. Głównym bohaterem N.O.V.A 3 jest, oczywiście, wspomniany już przez nas Kal Waldin, który po czterech miesiącach od swojej ostatniej wyprawy kosmicznej znów zostaje wezwany przez Yelenę, by ocalić naszą planetę przed czyhającą zagładą.

W sumie w nowej odsłonie gry N.O.V.A do wykonania jest 10 wymagających misji, podczas których nie tylko przyjdzie nam strzelać do wrogów, lecz także latać futurystycznymi statkami kosmicznymi. Oczywiście możecie być pewni, że FPS od Gameloftu nie tylko spodoba Wam się ze względu na sporą ilość poziomów, lecz także bardzo ładnie wyglądają oprawę graficzną, która jest po prostu…hm, może obejrzyjcie filmik na dole tego wpisu i sami, bez najmniejszego problemu, dokończcie to zdanie? ;)

Na koniec warto napisać także o dodanym do trzeciej odsłony N.O.V.A  multiplayerze umożliwiającym grę za pomocą sieci z nawet 12 znajomymi z różnych zakątków świata!

Niestety, cena opisywanej przez nas aplikacji nie należy do najniższych. Najnowszy produkt Gameloftu kosztuje bowiem w AppStore ponad 5 euro, a to na pewno nie należy do małych kwot na rynku gier mobilnych.

PS. Gameloft póki co nie podało informacji odnośnie premiery N.O.V.A 3 w sklepie Google Play. Musicie więc, Androidowcy, uzbroić się w cierpliwość albo…kupić iPada.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button