Deer Hunter – czas na wirtualne polowanie!

Marzyliście kiedyś o tym, by wybrać się na polowanie, lecz albo nie macie odpowiedniego sprzętu, albo po prostu na tyle kochacie zwierzęta, że nie chcecie ich krzywdzić? Jeżeli tak, to nasza dzisiejsza propozycja powinna Wam się spodobać. Deer Hunter to dość ciekawa gra mobilna, w której gracz wciela się w postać myśliwego. Jesteście gotowi na polowanie? No to strzelby w dłonie i ruszamy!

Już na początku wpisu musimy uprzedzić, że Deer Hunter nie jest kolejną dwuwymiarową produkcją. Jest to bowiem bardzo ładnie prezentująca się aplikacja, w której nawet najbardziej wybrednemu graczowi powinno niewiele brakować do pełnego zadowolenia.

Z racji tego, iż mamy już za sobą wstęp, możemy przejść do omówienia głównych cech produktu studia Glu. W Deer Hunter wcielamy się w postać myśliwego polującego na zwierzęta w najdzikszych miejscach w Ameryce Północnej. W pierwszych misjach w grze strzelamy do mniej groźnych zwierząt, lecz wraz ze wzrostem doświadczenia otrzymujemy inne ciekawe wyzwania, w których zabicie przedstawiciela fauny już nie należy do bardzo prostych zadań.

Oczywiście, po kilku polowaniach możemy pozwolić sobie także na zmodyfikowanie naszego sprzętu. Dzięki temu możemy w jeszcze skuteczniejszy sposób zabijać zwierzęta, a do tego zwiększają się nasze szansę na to, że wyjdziemy cało z naszego „niecodziennego spacerku” po lesie (wystarczy, na przykład, zainwestować w strzelbę z wysokiej klasy lunetą).

Warto też zwrócić uwagę na to, że Deer Hunter jest do pobrania z Google Play za darmo. Jeżeli więc chcecie pograć w nieco bardziej nowoczesną(pod względem oprawy graficznej) produkcję na Waszych urządzeniach, a do tego nie lubicie wydawać swoich oszczędności na rozrywkę mobilną, z pewnością powinniście spróbować wirtualnego polowania stworzonego przez Glu.

No chyba że jesteście przeciwnikami wirtualnej przemocy stosowanej wobec zwierząt. W takim wypadku pozostaje Wam poszukać na łamach naszego blogu jakiejś innej gry…

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button