RC Mini Racing – pościgaj się zdalnie sterowanymi samochodzikami

Nie można z pewnością narzekać na małą ilość mobilnych gier wyścigowych, gdzie kieruje się szybkimi, nowoczesnymi samochodami, na które w realnym świecie stać tylko nielicznych. Ostatnio jednak natrafiliśmy w sieci na dość oryginalną aplikację pozwalającą na ściganie się samochodzikami…zdalnie sterowanymi. Jesteście gotowi na to, by poznać RC Mini Racing? Jeżeli tak, to zapnijcie pasy i zacznijcie czytać dalej.

Opisywana przez nas gra nie charakteryzuje się tylko oryginalną rozgrywką, w której sterujemy małymi, plastikowymi autkami. RC Mini Racing to bowiem także świetnie pomyślane sterowanie i bardzo ładna oprawa graficzna.

Na samym początku zacznijmy od rozgrywki. W produkcie  QUByte Interactive do dyspozycji gracza jest aż 30 torów wyścigowych, na których można ścigać się dowolnie zmodyfikowanymi samochodzikami. Pisząc o modyfikacji nie mamy jednak na myśli tylko i wyłącznie zmiany koloru naszego pojazdu, lecz także tuningu zawieszenia, silnika, a nawet założenia i ulepszania tzw. nitro. Nie myślcie więc sobie, że RC Mini Racing to kolejna prosta gra samochodowa, w której zadanie gracza polega tylko na wygrywaniu rywalizacji z innymi kierowcami.

We wstępie wspomnieliśmy o oryginalnym sterowaniu. Polega ono w RC Mini Racing na przesuwaniu palcem po wyświetlaczu, co jest zdecydowanie wygodniejsze od kierowania pojazdem za pomocą wirtualnych przycisków.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to również jest tu co chwalić. Wyścigi w produkcji QUByte Interactive prezentują się w trójwymiarze naprawdę bardzo dobrze i sprawiają, że fan motoryzacji nie jest w stanie myśleć o wyłączaniu RC Mini Racing nawet po kilkunastu minutach grania.

Na koniec napiszmy jeszcze o tym, że autem opisywanej przez nas gry jest z pewnością fakt, iż jest ona dostępna w Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button