Logiczne Labirynty – macie ochotę pogłówkować?

Jesteście fanami gier logicznych? A może po prostu lubicie sobie od czasu do czasu pogłówkować? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to z pewnością powinniście zainteresować się aplikacją „Logiczne Labirynty”, którą postaramy się Wam przedstawić w dzisiejszym wpisie.

Zasady gry opisywanej przez nas w tym wpisie są z pozoru proste. Zadanie gracza polega bowiem jedynie na umiejscowieniu srebrnej kulki na fioletowym kwadracie. Jest jednak w tym zadaniu jedno „ale” – kulka porusza się jedynie w linii prostej i zatrzymuje się tylko wtedy, gdy napotka jakąś ściankę labiryntu, a to w bardzo dużym stopniu utrudnia zrealizowanie celu i odblokowanie kolejnego etapu.

W sumie do przejścia w Logicznych Labiryntach jest 27 poziomów. Pierwsze z nich są w miarę łatwe, lecz z biegiem czasu robi się coraz trudniej, a samo dotarcie do fioletowego punkciku zajmuje sporo czasu. Nie można więc powiedzieć, że MicroApps oferuje nam grę z małą ilością leveli, bo na pewno jest ich w miarę odpowiednia ilość.

Jak dobrze wiecie, w grach logicznych rzadko kiedy grafika powala na kolana. To samo jest w przypadku Logicznych Labiryntów, gdyż jedyne na co możemy w nich liczyć to czarne tło i jednokolorowe ścianki labiryntu. Na pewno słaba oprawa graficzna jest wadą opisywanej przez nas produkcji. Ale uważamy, że jest wadą, którą można pominąć, szczególnie wtedy, gdy chodzi tylko i wyłącznie o wyćwiczenie naszego mózgu.

Oczywiście, Logiczne Labirynty można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Ciężko jest jednak nam powiedzieć, czy warto pobrać tę grę. Naszym zdaniem, jest ona godna uwagi, lecz na pewno nie każdemu z Was przypadnie ona do gustu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button