Calorie Counter – darmowy licznik kalorii

Za oknami robi się coraz cieplej, a więc wielu naszych Czytelników wyjeżdża już pewnie z rodziną bądź znajomymi nad jezioro (czy też może), by trochę się opalić, a także nieco ochłodzić się w wodzie. Jak dobrze wiemy, wypad na plażę wiąże się z koniecznością zdjęcia koszulki i wtedy właśnie najczęściej zaczyna się najczęściej problem związany z nieidealną sylwetką. Na szczęście jest program w AppStore, dzięki któremu – przy odrobinie wysiłku z naszej strony – jesteśmy w stanie zrzucić nieco zbędnych kilogramów przed zbliżającymi się wakacjami.

Opisywana przez nas aplikacja to nic innego, jak mobilny licznik kalorii, dzięki któremu możemy dowiedzieć się, czego brakuje w naszych posiłkach, a także co jeszcze powinno się w nich znajdować. Oczywiście, tego typu programów jest w AppStore całe mnóstwo, nie wszystkie są jednak – tak jak Calorie Counter  – dostosowane do polskich standardów, a więc nie ma w nich naszych produktów oraz naszych jednostek wagi.

Po uruchomieniu programu wyświetla nam się dość przejrzyste menu, w którym możemy wybrać interesującą nas kategorię produktów. Umożliwia nam to wyświetlanie informacji na temat liczby kalorii znajdujących się w posiłkach serwowanych przez restauracje, produktach sprzedawanych w naszych rodzimych marketach.

Poza tym Calorie Counter umożliwia nam także redagowanie własnego dziennika żywności. Możemy w nim zapisywać sobie, co danego dnia zjedliśmy na konkretny posiłek. W programie dostępny jest także tzw. kontroler wagi, kalendarz diety, a nawet dziennik ćwiczeń.Jednym słowem, można więc stwierdzić, że aplikacja od FatSecret to znakomite narzędzie dla każdego, kto dba o linię poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń oraz jedzenie zdrowych posiłków.

Calorie Counter można zupełnie za darmo pobrać z AppStore. Warto? Naszym zdaniem, tak, ale – oczywiście – tylko i wyłącznie wtedy, gdy ma się ochotę z niego korzystać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button