Quadropus Rampage – lej rekiny…rakietką do tenisa!

Dawno, dawno temu za siedmioma oceanami żył sobie czerwony stworek, który postanowił rozprawić się ze wszystkimi złymi wodnymi stworami. Nie, nie jest to fabuła najnowszej produkcji Disneya, a gry o nazwie Quadropus Rampage, którą przedstawimy Wam w tym wpisie.

W grze z tego wpisu gracz steruje czerwonym stworkiem (kolor może się zmieniać, nie jest on aż tak istotny), którego głównym zadaniem jest niszczenie wszystkich mieszkańców oceanu napotkanych na drodze. Brzmi banalnie i po części takie jest.

Quadropus Rampage to swego rodzaju hack and slash. Przychodzi nam więc chodzić po różnych miejscach i na oślep używać przycisku odpowiadającego za atak. No może nie do końca na oślep, gdyż na levelach można natknąć się na wiele przepaści. Patrzcie zatem zawsze pod nogi swojego wirtualnego przyjaciela!

Na samym początku dostajemy do dyspozycji rakietkę do tenisa. To nią przychodzi nam rozprawiać się z przeciwnikami. Oczywiście, z biegiem czasu wyposażenie naszego bohatera ulega zmianie. I nie tylko ono. Gdy już nabierzemy doświadczenia, możemy stworkowi ulepszyć zdolności do jednej z umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie w jeszcze efektywniejszy sposób niszczyć oceaniczne potwory.

RPG-ek, którego akcja toczy się głęboko pod wodą, z całą pewnością nie byłby tak udany, gdyby nie oprawa graficzna. Ta stoi na naprawdę wysokim poziomie, za co ludziom z Butterscotch Shenanigans należy się ogromna pochwała. Nieco gorzej jest z dźwiękami, choć i na nie nie powinniście specjalnie narzekać.

Quadropus Rampage za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button