Puppy’s Birthday Party – urodziny Twojego zwierzaka

Gra Puppy’s Birthday Party to świetna propozycja dla dzieci. Aplikacja umożliwia opiekowanie się zwierzakami i wyprawienie im przyjęcia urodzinowego z prawdziwego zdarzenia. Spraw swojemu podopiecznemu najlepszą imprezę, jaką miało w życiu! Zaproś znajome pieski i bawcie się wspólnie zabawkami, wcinajcie tort i przebijajcie balony!

W darmowej wersji gry mamy do wyboru jednego zwierzaka (trzy inne są zablokowane). Słodki piesek z różową czapeczką ma dzisiaj urodziny. Twoje zadanie polega nie tylko na zorganizowaniu przyjęcia, ale także na przygotowaniu zwierzaka do tej imprezy. Ubierz swojego pupilka, stwórz niepowtarzalny tort, wykąp psiaka w wannie z bąbelkami, wybierz prezenty, jakie otrzyma od gości i patrz, jak bawi się wspólnie ze swoimi przyjaciółmi.

Podczas samej zabawy urodzinowej, psiaki siedzą dookoła dywanu z pysznościami. Każdy ma na sobie urodzinową czapeczkę. Naszym zadaniem jest ułożenie świeczek na torcie, a następnie skierowanie głównego bohatera w kierunku tortu. Jubilat zdmuchuje świeczki i zabawa się rozpoczyna.

Kolejnym krokiem jest pokrojenie tortu i wręczenie jego kawałków wszystkim gościom. Później przychodzi czas na podanie picia i przebijanie baloników.Otwieranie prezentów, czyli najprzyjemniejsza część gry odbywa się na koniec. Każdą paczkę otwieramy samodzielnie i podziwiamy fanty, jakie otrzymał nasz podopieczny.

Gra skierowana jest zdecydowanie do dzieci. Przyjemna, kolorowa i zabawna.

Pobierz Puppy’s Birthday Party za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button