The Invincibles Alien Forces – walka zbrojna z obcymi!

Wiemy, że gier, w których kosmici atakują naszą planetę, a my jesteśmy jedynymi osobami będącymi w stanie uratować mieszkańców naszej planety, widzieliście już całe mnóstwo. Nie zmienia to jednak faktu, iż produkcja o nazwie The Invincibles Alien Forces to naprawdę dobry pomysł na szare, deszczowe, jesienne popołudnie.

W The Invincibles Alien Forces – tak jak wspomniałem we wstępie – wcielamy się w postać członka drużyny, która stoi przed jedyną szansą powstrzymania kosmitów przed zawładnięciem naszą planetą. Zadanie jest proste – musimy wziąć do ręki broń i niszczyć wszystkich obcych, jakich dostrzeżemy. Brzmi banalnie, ale proste na pewno to nie jest, o czym przekonacie się, grając w tę produkcję.

Do dyspozycji mamy w grze kilku głównych bohaterów. Każdy z nich posiada inną broń, tak więc jest przeznaczony dla graczy o różnych stylach walki zbrojnej. Miło że autorzy opisywanej gry nie przystanęli tylko na jednej postaci. Jest to, według mnie, spory plus. I nie jedyny. The Invincibles Alien Forces oferuje sporo misji do przejścia, potworów do zabicia i lokacji do zwiedzenia. Dodatkowo, dostępna jest za darmo, co tylko przemawia na jej korzyść.

Jeśli chodzi o audiowizualną stronę, cóż, mogło być nieco lepiej, choć tragedii na pewno nie ma. Grafika jest trójwymiarowa, a że  nie może równać się z nowoczesnymi produkcjami… z jednej strony to dobrze, bo dostępna jest dla wszystkich, a nie tylko posiadaczy super-smartfonów :)

The Invincibles Alien Forces do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button