HistoryDaily – historia każdego dnia

65b8fb3f-8772-4e9e-a48f-272b492d44b9Każdy dzień może przynieść niezwykłe wydarzenie, które na zawsze zapisze się w historii świata. Jeśli jesteś maniakiem historycznym i z wielką ochotą pochłaniasz wszelkie ciekawostki sprawdź tę aplikację na swoim telefonie!

Aplikacja została zaprojektowana i stworzona przez ZUZANNA STAŃSKA MOISEUM. Jako jedyne dzieło tej Pani, HistoryDaily jest szanowane i dobrze przyjęte przez użytkowników Windows’a Phone.

Jak sama nazwa wskazuje aplikacja podaje nam historię każdego dnia a dokładniej podaje nam świetną ciekawostkę co w tej konkretnej dacie się wydarzyło. Jest to krótka i ciekawa notka. Dla wszystkich bardziej zainteresowanych historią jest możliwość głębszego wczytania się w dane wydarzenie. Wystarczy tylko kliknąć a notka robi się większa i podaje nam obszerniej opisane wydarzenie.

Jeśli ktoś przegapi jeden, dwa lub osiem dni istnieje możliwość powrotu do archiwalnych treści i uzupełniania naszej wiedzy. Jest też pewna propozycja dla bardziej niecierpliwych zdobywców wiedzy! Udostępniona jest opcja „tomorrow”… jednak coś tu nie gra. Po włączeniu jutrzejszej informacji, aplikacja wyraźnie zaznacza, żebyśmy byli nieco bardziej cierpliwi i spojrzeli na ekran naszego smartfona dopiero jutro.

Aplikacja jest bardzo prosto wykonana, co w tym wypadku jest wyraźnym plusem. Informacje są odpowiednio długie, czytelnie podane. Uwaga! Całość jest tylko w języku angielskim!

Myślę, że taka mała porcja wiedzy każdego dnia jeszcze nikomu nie zaszkodziła a z pewnością pomogła w stopniowym poszerzaniu swojej znajomości historii. Godna polecenia, dobra aplikacja!

Ocena końcowa : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button