Barrr HD – full pakiet obsługi klienta

Wyobraźcie sobie, że jesteście właścicielami pirackiego baru. Co więcej – jesteście kimś więcej – sterujecie ludzkimi zachowaniami. Taka władza to całkiem niezła fucha, prawda? W Barrr HD Waszym zadaniem będzie obsługiwanie gości przychodzących do Waszej knajpy, decydowanie o kolejności wpuszczenia ich do toalety, sadzanie w odpowiednich miejscach, kierowanie do kasy itp. Gotowi na pakiet full obsługi?

Zasadniczo nasze główne zadanie w Barrr HD polega na serwowaniu piwa. Jesteśmy barmanem-piratem i złoty trunek nie jest nam obcy. Klienci wchodzący do baru mają pewne potrzeby, które widzimy w dymkach nad ich głowami. Jeżeli mają chęć na piwo, kierujemy ich do lady. Chwilę później decydują się na jakąś rozrywkę, a następnie (jak to zwykle bywa po piwku) na odwiedzenie toalety (minimum raz :).

Dla jasności – nie obsługujemy tylko jednego piwosza – odwiedzają nas całe tłumy, które należy kolejno obsłużyć. Jeżeli ta sztuka nam nie wyjdzie, będziemy mieć problem, bo ludziska będą odchodzić w złym humorze i nasz budżet będzie kuleć.

Kasę obsługuje sympatyczna małpka, która ogołaca kieszenie gości ze złotych monet. Przed wyjściem z baru, każdy klient ma obowiązek zapłacić za przyjemności, jakie spotkały go w pirackiej knajpie.

Akcja gry toczy się w wielu miejscach – początkowo w pomieszczeniu, a w kolejnych levelach (a jest ich 60) na przykład na plaży.

Pobierz Barrr HD za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button