Pstryk Komiks – zostań twórcą komiksów

Jeżeli na wykonywanych przez Was zdjęciach widzicie wiele okazji do tego, by dodać chmurkę z dialogiem lub inną ciekawą grafikę, aplikacja o nazwie Pstryk Komiks powinna się jak najprędzej znaleźć w Waszych urządzeniach mobilnych.

Pstryk Komiks to nieskomplikowane narzędzie stworzone z myślą o tych, którzy nie szukają zaawansowanych programów graficznych, lecz lubią od czasu do czasu wziąć do ręki telefon i nieco „podrasować” zrobione przez siebie fotki. Jeśli zatem należycie do bardziej zaawansowanych foto-artystów, w aplikacji z tego wpisu raczej nie znajdziecie nic, co mogłoby Was zainteresować.

Mobilny program zaprojektowany przez studio Performance Media pozwala nam stworzyć komiks z dowolnego zdjęcia. Możemy zdecydować się na jakąś fotografię z Galerii bądź też z poziomu aplikacji zrobić zdjęcie i zacząć je natychmiast edytować.

Do dyspozycji użytkownika Pstryk Komiks oddano sporą ilość najróżniejszych dymków, ramek oraz innych grafik znanych z obrazkowych historyjek. Poza standardowymi elementami, w programie dostępne są także efekty dźwiękowe, pozwalające na stworzenie dużo bardziej zaawansowanego komiksu od tych, jakie zrobić można chociażby w windowsowym programie Paint. Możliwości jest więc całkiem sporo, a jedyne, co jest potrzebne, to po prostu chęci.

Aplikacja zintegrowana jest z portalem społecznościowym Facebook. Dzięki temu możemy zapisywać zrobione przez siebie komiksy w pamięci urządzenia lub też umieścić je bezpośrednio na tablicy na wspomnianej wyżej stronie.

Pstryk Komiks posiada nieskomplikowany interfejs, który – trzeba przyznać – wygląda całkiem przyjemnie. Korzystanie z oferowanych przez program funkcji jest bardzo proste i nie sprawia jakichkolwiek problemów. Spokojnie możecie więc dać wykorzystać talent do tworzenia komiksów nawet i Waszym dzieciom, które z pewnością chętnie dodadzą chmurki na zdjęciu z rodzicami bądź z ukochanymi zabawkami.

Aplikację z tego wpisu pobrać można z Google Play. Jest ona całkowicie darmowa i naszym zdaniem warto ją przetestować na swoim smartfonie.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button