Printer Pro – bezprzewodowe drukowanie prostsze niż zwykle

Jeżeli lubicie korzystać z możliwości bezprzewodowego drukowania dokumentów za pomocą iPhone’a, lecz funkcje we wbudowanej aplikacji Air Print nie spełniają Waszych oczekiwań, program Printer Pro jak najprędzej powinien znaleźć się w Waszych jabłuszkowych urządzeniach.

Aplikacja Printer Pro pozwala na szybkie i bezproblemowe wykonywanie druków dokumentów zamieszczonych w smartfonie bądź Dropboxie. Mobilny wynalazek od Readdle nie może być używany przez osoby, które nie posiadają drukarek obsługujących sieci bezprzewodowe. Niby jest to oczywiste, jednak chcieliśmy zaznaczyć to już na samym początku, by uniknąć później jakichś niepotrzebnych nieporozumień.

Opisywany program charakteryzuje przede wszystkim prostota i użyteczność. Gdy uruchamiamy Printer Pro po raz pierwszy, niemal od razu wiemy, jak z niego korzystać. Nie ma w nim przesadnie wielu funkcji, które wydawałyby się niezwykle skomplikowane. Jest tu tylko i wyłącznie to, co być powinno i tylko troszkę więcej, a to, według nas, uznać można bez dwóch zdań bardziej za zaletę, aniżeli wadę.

Na drukowanie dokumentów jakiego typu pozwala nam produkt Readdle? Przede wszystkim na drukowanie dokumentów tekstowych o najpopularniejszych formatach. W aplikacji znalazło się też miejsce na funkcje pozwalające na drukowanie zdjęć zamieszczonych w iPhonie, stron internetowych, wiadomości e-mail, kontaktów oraz tego, co znajdziemy w naszym Dropboxie.

Printer Pro jest od dawien dawna chwalony przez klientów AppStore’a. Jeżeli więc nawet nasza rekomendacja Was do końca nie przekonuje, z całą pewnością powinniście poczytać opinie innych użytkowników „jabłuszkowych” gadżetów, którzy dość często wymieniają program z tego wpisu jako typowy „must have”.

Na co dzień aplikacja do drukowania kosztuje w wirtualnym sklepie Apple’a prawie 5€. Obecnie jest ona przeceniona do zera. Promocja nie będzie jednak trwała wiecznie, dlatego wszystkim chętnym do wypróbowania możliwości Printera Pro radzimy się pospieszyć!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button