Ski Raport – bieżące informacje o stokach narciarskich

Mimo że w naszym kraju śniegu jeszcze nie zobaczymy (a przynajmniej nie w takiej ilości, w jakiej niektórzy by chcieli), warto już teraz przygotować się na zbliżającą się wielkimi krokami zimę. I nie chodzi nam tu jedynie o wybranie się na zakupy do sklepu. Chodzi nam natomiast o zaopatrzenie się w odpowiednią aplikację mobilną taką jak ta o nazwie Ski Raport.

Program mobilny Ski Raport jest swego rodzaju niezbędnikiem dla wszystkich osób, które lubią szaleć na stokach podczas śnieżnej pogody. Opisywana aplikacja oferuje nam nie tylko aktualności związane z wybranymi miejscówkami, lecz także pozwala nam na bieżąco śledzić sytuację pogodową na stokach w najpopularniejszych górskich kurortach znajdujących się w naszym kraju. Oczywiście, to jeszcze nie wszystkie jej możliwości.

Wracając do informacji o warunkach atmosferycznych, warto wspomnieć, że Ski Raport pozwala nam sprawdzać, jaka obecnie pogoda panuje nie jedynie w konkretnym miejscu, lecz nawet na określonym stoku. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, na przykład, ile centymetrów śniegu jest na wybranej przez nas trasie, a także czy jest ona obecnie czynna.

Opisywana aplikacja udostępnia także specjalny dział z cennikami. Jak się nietrudno domyślić, znaleźć w nim możemy informacje na temat tego, ile w sezonie zimowym kosztuje przejazd na danym stoku bądź też zapoznać się można ze szczegółami dotyczącymi wykupienia karnetu.

Ciekawą opcją zastosowaną w programie jest tracker GPS. Pozwala on nam udostępnić na portalu Facebook specjalne dane, o tym, gdzie aktualnie jeździmy na nartach czy też innym sprzęcie. Nie można też zapominać o zakładce z kamerkami online, w której – jak sama nazwa na to wskazuje – istnieje możliwość zobaczenia na żywo tego, jak wygląda aktualnie, na przykład, dany stok.

Ski Raport udostępniony jest użytkownikom Google Play całkowicie za darmo. Jeżeli lubicie zimę i często jeździcie w góry, to program ten jest jak najbardziej dla Was.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button