Power Bubble – poziomica w smartfonie

Studenci, jak to studenci – rzadko mają potrzebne narzędzia przy sobie, kiedy trzeba dokonać małych remontów, czy poprawek. Zdarzyło Wam się kiedyś, że nie byliście pewni czy stół, bądź inny mebel stoi równolegle do podłogi? Dzięki aplikacji Power Bubble nie będziecie musieli się o to martwić, gdyż w każdej chwili otrzymacie szansę na wyciągnięcie z kieszeni mobilnej poziomicy.

Program, który gości w dzisiejszym wpisie to bardzo przydatne narzędzie (dosłownie i w przenośni) dla każdego. Przydaje się podczas remontów, jako poziomica, bądź podczas skręcania mebli. Zamiast trzymać w szafie wielką podłużną deskę z pływającym oczkiem, warto zaopatrzyć swojego smartfona w to nowoczesne cacko. Korzystanie z aplikacji jest dziecinnie proste. Wystarczy skalibrować telefon, kładąc go na powierzchni, do której będziemy równać inny przedmiot (np. na podłodze), aby uzyskać dokładne dane.

Kiedy urządzenie zostanie odpowiednio ustawione, pozostanie nam tylko patrzeć na ekran telefonu, aby sprawdzać w którym miejscu znajduje się ,,łezka” rodem ściągnięta z prawdziwej poziomicy. Jeżeli jest w środku – poziom jest utrzymany, kiedy waha nie na boki, oznacza to, że musimy jeszcze trochę pokombinować z ustawieniami mebli. Podsumowując – narzędzie bardzo przydatne, proste w obsłudze i graficznie bez zarzutu. Polecamy wszystkim majsterkowiczom!

Pobierz Power Bubble w Google Play za darmo.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button