Mighty Dungeons – klimatyczny RPG-ek dla starych wyg

Osoby, które wychowywały się na pierwszych konsolach video nie są zazwyczaj wybredne jeśli chodzi o oprawę graficzną. Mam nadzieję, że wśród naszych Czytelników większość ma podobnie. W tym wpisie przedstawię produkcję o nazwie Mighty Dungeons, która pięknym wyglądem na pewno nie grzeszy, ale potrafi zająć całkiem sporo czasu.

Opisywana w tym wpisie gra to nic innego jak RPG-ek w starym, dobrym stylu. Główny bohater przeżywa przygodę w mrocznych lochach nie wiadomo gdzie, a my musimy pomóc mu przetrwać. Zadanie to do najłatwiejszych nie należy, gdyż na sterowaną przez nas postać czeka masa nieprzyjemności.

W Mighty Dungeons na każdym kroku na nasze wirtualne życie czyhają golemy, demony i inne stworki. My, jak się pewnie domyślacie, musimy zabijać je tak szybko, jak to tylko możliwe. Robimy to, używając broni i broniąc się uzbrojeniem zdobytym w grze. Im wyższy poziom doświadczenia, tym lepsze EQ. Każdy, kto choć raz grał w RPG wie o co chodzi.

Tak jak wspomniałem, gra Mighty Dungeons nie posiada ładnie wyglądającej grafiki. Jeżeli jednak należycie do osób, które grały na pierwszych konsolach, to wiecie dobrze, że do dobrej zabawy wcale nie potrzeba efektów 3D. Wystarczy wirtualny miecz, przeciwnicy i sporo lokacji do zwiedzenia.

Grę z tego wpisu pobrać można za prawie 5 złotych. Jak dla mnie, warto to zrobić. Oczywiście, pod warunkiem, że jest się fanem produkcji w stylu retro.

Mighty Dungeons do pobrania za 4,99 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button