PopAGraph – świetne narzędzie do obróbki zdjęć

Aplikacja o nazwie PopAGraph to totalny ,,must have” jeżeli chodzi o obróbkę zdjęć. Jeśli lubicie mieć w swojej galerii oryginalne i odpicowane zdjęcia, powinniście jak najszybciej pobrać opisywane narzędzie. Program jest obecnie darmowy, jednak wiemy, że promocja nie będzie trwała wiecznie. Im szybciej zaopatrzycie się w PopAGraph, tym lepiej.

Aplikacja daje tak naprawdę nieskończone możliwości edycji zdjęć. Jest to jedna z produkcji, która swoimi możliwościami przewyższa potrzeby przeciętnego użytkownika. Na takie narzędzia właśnie czekamy. Jeżeli lubicie gmerać przy fotkach, po prostu musicie mieć PopAGraph.

Zacznijmy od możliwości, jakie daje nam narzędzie. Poza podstawowymi opcjami, które znajdziemy w większości edytorów, Produkt posiada wbudowaną technologię state-of-art, która umożliwia rozpoznawanie konturów obrazu, który zaznaczymy odpowiednim markerem.

Jeżeli macie zdjęcie, na którym jest kilka osób, zaznaczcie jedynie swoją postać za pomocą czerwonego mazaka. Postarajcie się jak najdokładniej obrysować swoje kontury, a program zrobi resztę za Was. Wszyscy inni mogą zostać w tle, a Wy będziecie na pierwszym planie, dzięki odpowiedniej grze kolorów i świateł. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tło było czarno-białe, a Wy jako jedyni – w kolorze.

W programie znajdziecie wiele filtrów, które umożliwią tworzenie niespotykanych zdjęć. Łączcie różnego rodzaju filtry, wycinajcie, wklejajcie i wstawiajcie zabawne napisy. Wszystko za pośrednictwem jednego narzędzia.

Przyznam, że sama nie wykorzystałam wszystkich opcji, które posiada PopAGraph, gdyż jestem totalnym laikiem w kwestii obróbki zdjęć. Jestem jednak pewna, że osoby, które znają się choć trochę na fotografii, będą zachwycone opisywaną apką.

Pobierz PopAGraph za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button