3D Rollercoaster Rush – gotowi na jazdę bez trzymanki?

Tylko najwięksi śmiałkowie mają odwagę, aby wsiąść do niebezpiecznego rollercoastera. Na szczęście Wy nie będziecie musieli narażać się na taki stres. Ty razem będziecie odpowiadać za to, aby osoby siedzące w wagonikach poczuły dreszcz emocji na plecach. W 3D Rollercoaster Rush wcielacie się w postać motorniczego rollercoastera, który zapewnia swoim gościom świetne przejazdy.

Zależnie od etapu w jakim przyjdzie Wam sprawiać ludziom frajdę, będziecie mieć okazję na sterowanie wagonami na różnych trasach. Zaczniecie od prostych, w których stromych górek jest mało, abyście mogli nauczyć się kontrolowania całej maszyny.

Sterowanie w grze nie jest wcale takie proste jak może się wydawać. Teoretycznie przechylacie jedynie urządzenie w prawo, bądź w lewo. Faktycznie wygląda to tak, że od Waszych manewrów zależy, czy wagon utrzyma się na torach. Jeżeli zbyt mocno poniesie Was wyobraźnia i nie zdążycie naprowadzić wózka z powietrza z powrotem na tory, może się okazać, że połowa uczestników zabawy zostanie wyrzucona z trasy i pozostanie im tylko otwarcie spadochronu, by ujść z życiem.

Wystarczy jednak kilka minut wprawy, aby opanować jazdę do perfekcji. Za każde skoki w powietrze, uzyskujecie dodatkowe punkty, które w konsekwencji dają Wam awans do kolejnego levelu z 1, 2, lub 3 gwiazdkami.

Jeśli zdarzy się tak, że po drodze pogubicie wszystkich podróżnych, niestety musicie zacząć od nowa. Dalsze levele charakteryzują się przede wszystkim tym, że tory są ustawione pod większym kątem, a Wy zyskujecie możliwość na większe skoki. Zwiększa się również ilość wagonów, nad którymi należy panować.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button