Pony Trails – przejażdżka konno

Podobno konie są najbardziej ufnymi zwierzętami. W ich oczach można zobaczyć spokój i miłość. Wybaczcie, ale ja boję się tych wielkich zwierząt i pozostanę w bliskim kontakcie z nimi jedynie na mobilnych urządzeniach. Pony Trails to piękna gra, w której kupujemy swojego własnego konia i dbamy o niego, zabierając go na codzienne wycieczki i kupując odpowiednie oprzyrządowanie.

W aplikacji od Chillingo znajdziecie trzy konie, które są na Waszą kieszeń. Biały, czarny i rudy. Różnią się delikatnie ceną, ale z Waszymi pięcioma patykami w kieszeni, możecie pozwolić sobie na każdego. Kiedy już podejmiecie decyzję, zabierzcie swojego podopiecznego na przejażdżkę!

Zanim zaczniecie swoją przygodę, na ekranie zobaczycie różne misje, Warto je wykonywać, aby zdobywać dodatkowe pieniądze dla swojego podopiecznego. Zadania nie są trudne. Pierwsze polegają na przykład na zebraniu określonej ilości monet podczas jazdy, na zrobieniu pięknego zdjęcia, na ominięciu wskazanych przeszkód itp.

Poza jazdą konną, będziecie musieli zajmować się pielęgnacją zwierzęcia. Mycie i czesanie powinno wejść Wam w nawyk bardzo szybko. Zarobione pieniądze możecie dodatkowo spożytkować na zakup ulepszeń dla konia. Kupcie najnowsze rodzaje siodeł, uprzęże, oraz wiele innych, aby podopieczny czuł się wyjątkowo.

Musicie wiedzieć, że podczas przejażdżki, koń może się przestraszyć. Podróżujecie często przez lasy, w których roi się od innych zwierząt. Klikając na ekran, będziecie widzieć z jakim problemem zmaga się koń, że nagle zatrzymał się na drodze. Warto go wtedy uspokoić i ponownie zacząć jazdę.

W każdej chwili możecie zrobić zdjęcie zwierzakowi. Wybierzcie tło i ustawcie kamerę. Będzie to rewelacyjna pamiątka. Nie powiedziałabym, że Pony Trails to wyłącznie produkcja dla dzieci. Wręcz odwrotnie – jestem pewna, że znajdzie swoich fanów wśród dorosłych użytkowników.

Zgadzam się z twierdzeniem autorów, że w grze została zastosowana bardzo ładna grafika. Podobnie rzecz się ma z efektami dźwiękowymi. Nie spotkałam się dotąd z mikropłatnościami, co zawsze zwiększa w moich oczach jakość produkcji. Polecam.

icon
Pony TrailsTantalus Media PTY LTDGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button