Komixxy – oficjalna aplikacja serwisu

Serwis Komixxy był niegdyś jedną z najpopularniejszych stron z obrazkami. Niestety zainteresowanie tematem zaczęło się powoli wyczerpywać, ponieważ komiksy były coraz słabsze i wielokrotnie się powtarzały. Okazuje się jednak, że nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać, ponieważ nadal znajdziemy tam użytkowników i czasem naprawdę dobrej jakości komiksy.

Z tej też okazji twórcy serwisu postanowili wydać aplikację Komixxy, która pozwoli nam na przeglądanie kolejnych obrazków bezpośednio z programu. Nie trzeba więc korzystać już z przeglądarki, która musi ładować za każdym razem niepotrzebnie interfejs. Do tego sama aplikacja będzie zdecydowanie wygodniejsza. Przynajmniej tak powinno być w założeniach. Jak udało się ten pomysł zrealizować twórcom?

unnamed0CAX1ZC6 unnamed0YIGG4Q4

Wygląda na to, że jest całkiem nieźle. Po uruchomieniu aplikacji mamy widok na stronę główną. Przy każdym komiksie widzimy jego miniaturkę, nazwę, twórcę, kiedy została ona udopstępniona, ocena, ilość lajków oraz komentarzy. Kliknięcie w dany wpis pokaze nam tylko minimum wymaganych informacji. Komiks i pasek z informacjami. Możemy wybrać i przejrzeć komentarze, które także można oceniać plusami i minusami. Przewijanie w prawo i w lewo przenosi nas do kolejnych wpisów.

Z rozwijanego z boku menu otrzymujemy dostęp do poczekalni i topki, a więc najlepszych komiksów w historii serwisu. Do tego dochodzi jeszcze opcja wyszukiwania po tytule. No i to w zasadzie wszystko. Żadnych ustawień, czy możliwości konfiguracji.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button