Polskie Bajki – Twoje ukochane bajki z dzieciństwa dostępne na smartfonie

Mimo że w dzisiejszych czasach dzieci mają dostęp do ogromnej ilości kanałów telewizyjnych z przeróżnymi bajkami, wielu rodziców decyduje się pokazać dzieciom bajki, które niegdyś sami oglądali. „Polskie Bajki” to bardzo ciekawa aplikacja właśnie dla osób chcących przedstawić pociechom Misia Uszatka, pieska Reksia czy Bolka i Lolka.

Kreskówki emitowane w XXI wieku są w większości nieodpowiednie dla najmłodszych telewidzów, dlatego właśnie uważamy, że „Polskie Bajki” są znakomitą propozycją dla rodziców, którzy – przynajmniej przez jakiś czas – chcą puszczać swoim pociechom jedynie tradycyjne bajki stworzone na polskim podwórku.

Opisywana przez nas aplikacja to swego rodzaju zbiór odcinków takich filmów animowanych, jak wspomniany już przez nas Reksio, Miś Uszatek, a także Pomysłowy Dobromir, Bolek i Lolek oraz – oczywiście – Zaczarowany Ołówek.

Niestety, „Polskie Bajki” nie dysponują własną bazą materiałów video, a skupiają się jedynie na udostępnianiu odcinków bajek zamieszczanych na znanym wszystkim z Was serwisie YouTube. Mimo wszystko będziemy chwalić studio AZAC za ich aplikację, gdyż być może sprawi ona, że wśród dzisiejszych dzieci pojawi się jakiś swego rodzaju trend na bajki z PRL-u.

Jeśli chodzi o interfejs mobilnego produktu z tego wpisu, to na pewno działa on bez większych zarzutów. Szkoda jednak, że nie za bardzo cieszy on oczy, szczególnie bardziej wybrednych użytkowników (dzieci do tego grona pewnie można zaliczyć przede wszystkim).

No cóż, w Google Play nie ma przecież jednak programu idealnego, dlatego i w „Polskich Bajkach” można było spodziewać się jakichś wad. Mimo to uważamy, że powinniście pobrać aplikację od AZAC i pokazać ją swoim dzieciom. Tym bardziej, że sam produkt jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo!

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button