Mouse! – uwolnij mysz

Z myszami na pewno spotkało się wielu z was. Uciążliwe no i trzeba było jakoś sobie z nimi poradzić. Stawialiśmy więc łapkę na myszy, lub dawaliśmy pracę kotu. Okazuje się, że nie wszyscy są takimi zwyrodnialcami i starają się pomóc myszom w inny sposób. W grze którą dzisiaj prezentujemy jesteśmy jednak wybawcami. Naszym zadaniem jest uratowanie myszki, która została schwytana.

Zasady są niesamowicie proste i na pewno każdy sobie z nimi poradzi. Jak już wcześniej pisaliśmy musimy wydostać mysz z pułapki i sprawić, by dostała się ona do swojej dziury. Dokonamy tego poprzez odpowiednie poustawianie bloczków. Niestety nie wszystkie z nich można poruszyć i nie w każdym kierunku. To sprawia, że niektóre poziomy, a zwłaszcza te późniejsze są niesamowicie trudne. Tutaj duży plus za to, że gra nie nudzi się po 5 minutach. Zasady są proste, lecz mimo to wciągają i potrafią przyciągnąć na dłuższy czas. Często okazuje się, że z niektórymi poziomami trzeba powalczyć trochę dłużej.

Na samym początku myślałem, że pogram może tydzień i będę zadowolony albo po prostu się znudzę. Tak nie było, gdyż okazało się, że gra jest przeogromna z racji tego, że zawieta aż… 2100 poziomów! Przerażająca liczba! Ciekawe, czy znajdziemy kogoś, kto ukończył już wszystkie z nich. Okazuje się, że stale wypuszczane są aktualizacje, więc możliwe, że zanim ukończymy kolejne, to znajdziemy w markecie aktualizację, która dostarcza nam następnych wielu godzin rozrywki. Jeżeli już uda nam się pokonać wszystkie plansze, to możemy być z siebie niesamowicie dumni lub… możemy próbować pobić swój poprzedni czas, bądź ilość ruchów, których użyjemy do wykorzystania zagadki. To raczej nie nastąpi, więc nawet chyba niepotrzebnie wspominałem.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, to za wiele powiedzieć nie można, bo ta jest niesamowicie prosta. Więcej w takiej grze nie potrzeba. Efektów 3D, czy tym podobnych bajerów nikt nie wymaga. To nie ten typ. Tutaj i tak raczej nie zwracałoby się na to uwagi z racji tego, że skupiamy się głównie na rozwiązaniu zagadki, a nie na tym jak to wszystko wygląda.

Za darmo w Google Play.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close