Pirates vs Navy – popularne statki na iOS-a

Chciałbyś od czasu do czasu zagrać sobie w statki na swoim telefonie? Jeżeli tak, to powinieneś zapoznać się z treścią niniejszego wpisu. Przedstawimy w nim bowiem naprawdę ładnie prezentującą się aplikację „Pirates vs Navy”, dzięki której znów będziecie mogli poczuć frajdę z rozstawiania statków i niszczenia okrętów wroga!

Statki to bez wątpienia gra, którą można zaliczyć do kategorii szkolnych. W końcu pewnie każdy z naszych Czytelników miał niejednokrotnie okazję obserwować (albo chociaż obserwować) prawdziwą bitwę morską toczoną na ostatnich kartach z zeszytu od matematyki. Mimo to Pirates vs Navy w żaden sposób nie odwołuje się do czysto szkolnych klimatów, co dla niektórych pewnie będzie wadą, a dla innych sporą zaletą.

O samych zasadach gry raczej pisać w tym wpisie wiele nie trzeba. Domyślamy się, że wiecie dobrze na czym polega rozgrywka w bitwie morskiej, dlatego ominiemy punkt, w którym piszemy o regułach, a zajmiemy się innymi cechami opisywanej aplikacji.

Przede wszystkim uważamy, że warto pochwalić audiowizualną oprawę Pirates vs Navy. Wprawdzie nie mamy w produkcie BengBeng do czynienia z jakimś nowoczesnym trójwymiarem, lecz na pewno grafika w mobilnych statkach na iPhone’y przypadnie Wam do gustu (a przynajmniej większości z Was).

Według nas sporym atutem opisywanego tytułu jest także to, że umożliwia on grę zarówno jednemu graczowi, jak i dwóm. Niestety, tryb Multiplayer pozwala tylko na rozgrywkę przy pomocy bluetootha, a tego już pochwalić nie możemy, gdyż o wiele wygodniejsza byłaby na pewno bitwa rozgrywana dzięki Wi-Fi.

Mimo wszystko jesteśmy przekonani, że powinniście pobrać Pirates vs Navy. Tym bardziej, że gra ta jest dostępna w AppStore całkowicie bezpłatnie, a więc nic nie stracicie (poza czasem), nawet jak Wam się nie spodoba.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button