Pocket Rally – kieszonkowe wyścigi

Gry wyścigowe to doskonały sposób na zajęcie dla małego chłopca, a także tego większego. Wystarczy zainstalować grę i jeśli jest ona dobra, to wystarczy to, żeby zatrzymać ich na długie godziny przed ekranem smartfona. Przed nami gra Pocket Rally, która przypomina mi pierwsze gry z serii Colin McRae Rally.

unnamed

Gra to klasyczne rajdy z kilkoma trybami rozgrywki. Do pojedynczych wyścigów mamy Single Race, lecz najlepszym trybem będzie oczywiście Challenge. Najciekawsze są wyścigi z innymi, komputerowymi przeciwnikami, w których walka jest naprawdę zacięta.

W oczy rzuca się jednak jedna rzecz. Samochody nie są oryginalne i znajdziemy ich tylko 5 w całej grze. Są to podróbki bardzo znanych modeli i prowadzą się naprawdę różnie. Na pochwałę zasługuje sposób sterowania i wbudowana fizyka. Najwygodniej steruje się akcelerometrem, choć niektórym bardziej odpowiadać mogą przyciski na ekranie. Dla mnie były one po prostu niedokładne. Auta prowadzi się podobnie jak w Colin McRae Rally 2. Oczywiście o ile dobrze pamiętam, bo grałem dość dawno.

Graficznie Pocket Rally prezentuje się dość dobrze. Tekstury i modele nie poraż

ają jednak jakością i widać, że twórcy nie przyłożyli się do nich zbytnio. Spotykaliśmy jednak na swojej drodze zdecydowanie gorzej wyglądające gry. Dźwięk wypada bardzo słabo, no ale ciężko jest zrobić dobrze brzmiące odgłosy silnika.

Ocena 8-/10
Gra się przyjemnie i warto ściągnąć :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button