Pojedynek komunikatorów dla par!

W najnowszym odcinku „Operacji: Aplikacji” poznacie aplikację e-food, dzięki której dowiecie się co czai się w naszym jedzeniu. Różne tajemnicze substancje, zapisywane za pomocą skrótów rozpoczynających się literą „E”, można znaleźć na niemal każdej etykiecie artykułów spożywczych. Często nie wiemy czy są one szkodliwe czy też nie.

Aplikacja e-food podobno sprawia, że wszystko staje się jasne. Zaś program Field Trip, podpowie nam co ciekawego możemy zobaczyć w pobliżu miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Dodatkowo za jego pomocą nie tylko poznamy wyjątkowe miejsca, ale także poszerzymy naszą wiedzę o danym regionie.

Sequence 01

A co zobaczycie w pojedynku? Tym razem Angelika przygotowała dla nas propozycje aplikacji, dzięki którym zawsze będziemy w kontakcie ze swoją drugą połówką. Istnieją bowiem prywatne komunikatory, do których dostęp mają tylko dwie osoby. Dzięki nim możemy nie tylko pisać darmowe wiadomości, ale także dzielić się zdjęciami, wydarzeniami, czy wspólną listą zadań.

W programie znalazły się dwie najlepsze na rynku propozycje: Couple i Avocado! Według mnie świetnie sprawdzają się zawarte w nich listy zadań, do tego wystarczy nam Internet i możemy być w stałym kontakcie za darmo .
Zobacz nowy odcinek tutaj. Kolejny czeka na nas już za tydzień!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button