Pocket Climber – czas na wspinaczkę

Czy są tu jacyś fani sportów ekstremalnych? Co powiecie na produkcję, w której wcielacie się w rolę mężczyzny uprawiającego wspinaczkę? Wspinać można się nie tylko po górach, jak się okazuje w produkcji o nazwie Pocket Climber najciekawszymi obiektami do zwiedzania są … bloki. Złe babcie mogą być zdenerwowane facetem łażącym za oknami, więc powinniście się spodziewać różnych dziwnych przedmiotów, które rzadko kiedy są wyrzucane przez okna.

Zadanie gracza w Pocket Climber jest na pozór proste. Wchodzimy na ścianę bez żadnych zabezpieczeń i niczym bohaterska postać z kreskówki pędzimy po pionowej ścianie. Wspinacz, w którego się wcielamy nie posiada żadnych zabezpieczeń – ufa jedynie swojemu instynktowi. Aby mógł wejść jak najwyżej, potrzebna mu jest nasza pomoc. Podczas gry zbieramy monety. Każdy blok złożony jest z kilku rzędów okien. Aby przeskoczyć na sąsiedni balkon, wystarczy przesunąć palcem w prawo, bądź w lewo. Jest to szczególnie przydatne, gdy widzimy lecąca na nas kanapę, bądź inny mebel. Bez kasku nasze życie jest zagrożone.

Zdobyte podczas gry monety możemy wymienić w sklepie dla gracza na przydatne ulepszenia postaci. Mamy szansę na zakupienie nakrycia głowy, które uchroni naszego bohatera przed uderzeniami, bądź wzbogacenie wspinacz w turbodoładowanie i inne ekstra – bonusy. Grafika mogłaby być lepsza, jednak gra i bez tego jest świetna.

Pobierz Pocket Climber za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button