Oh My Goat – świetna produkcja od CremaGames

Wyobraźcie sobie, że podły człowiek – łowca zwierząt – spakował swoje zdobycze do małych, kwadratowych klocków i pozostawił je na pastwę losu. Wasze zadanie będzie polegało na przejściu kilkunastu etapów uwięzionym zwierzakiem, aby uwolnić je od cierpienia. Kolorowe plansze, zabawne efekty dźwiękowe i dosyć trudne etapy – to jest to, co lubię. Moim zdaniem, jedna z ciekawszych aplikacji, jaka była opisywana w ostatnim czasie. Pobierajcie gierkę o nazwie Oh My Goat ;)

Jak już wiecie, wcielacie się (zależnie od planszy) w postać danego zwierzaka. Na początku będzie to baran uwięziony w kostce. Wasze zadanie będzie polegać na tym, aby przejść wszystkie levele, aż do momentu, w którym zwierzak będzie uwolniony. Im dalej w levele, tym więcej przeszkadzajek. Sterowanie jest bardzo proste, gdyż wymaga od nas jedynie dotykania palcem w ekran w momencie, w którym chcemy, aby nasz podopieczny podskoczył. Z jakimi przeszkodami możemy mieć do czynienia? Z ostrymi krzewami, które zabijają biedną istotkę, z kolczatkami, z konarami drzew, z gniazdami os, oraz z przepaściami, w które może wpaść nasz bohater.

Etapy są dość długie, dlatego przejście całej gry zajmie dość dużo czasu. Jestem pewna, że aplikacja się Wam spodoba. To coś innego, co zachwyca zarówno dorosłych, jak i dzieci. Studio CremaGames tym razem się popisało. Oby było więcej takich produkcji.

Pobierz Oh My Goat za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button