Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #10

Witajcie w dziesiątym odcinku cyklu Androidowe Okazje. Za kilka dni święta Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że pokupowaliście już prezenty dla swoich najbliższych, ale część gotówki pozostawiliście na własne potrzeby. A naprawdę jest na co wydawać. Szczególnie w Google Play, gdzie aż roi się od przedświątecznych wyprzedaży. Co przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu? To pozostaje tajemnicą, ale nie martwcie się – wystarczy przeczytać dalszą część wpisu i wszystko stanie się jasne :)

Batman: Arkham City Lockdown

Propozycja, która powinna ucieszyć przede wszystkim fanów komiksów z superbohaterami. Batman: Arkham City Lockdown to gra mobilna, gdzie będziecie mieli okazję poczuć się jak Człowiek Nietoperz, walczący z siłami zła zamieszkującymi naszą planetę. Nasze główne zadanie w opisywanej produkcji polega na eliminowaniu wszystkich wrogów Batmana, jacy staną mu na drodze. Mimo że apka na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo skomplikowana, jej poziom trudności nie stoi na najwyższym poziomie.

Oprawa audiowizualna Batman: Arkham City Lockdown powala na kolana. Uważam, że jest to jedna z ładniej prezentujących się gier, jakie mamy okazję pobrać w Google Play. Wszelkie postaci występujące w grze wyglądają na tyle realistycznie, że czasem człowiek zastanawia się, czy ogląda kreskówkę o superbohaterach, czy faktycznie gra w produkcję mobilną. Jeżeli więc jesteście wybredni co do wyglądu gry – nie powinniście się wahać przed pobraniem tej apki.

Na codzień Batman: Arkham City Lockdown kosztuje prawie sześć dolarów. Obecnie można kupić go za niecałego dolara. Cóż, uważam, że sama wielkość przeceny świadczy o tym, że nie można obok tej promocji przejść obojętnie. Batman: Arkham City Lockdown do pobrania za $0,99 w Google Play.

EPOCH

Tym razem coś dla osób często zastanawiających się nad tym, jak wyglądać będzie świat po apokalipsie. Wprawdzie tego typu tematyka niezbyt nadaje się w okresie świątecznym, ale po świętach? Dlaczego nie. Tak jak już wspomniałem, akcja gry EPOCH rozgrywa się w świecie, gdzie nie ma miejsca dla ludzi, a prym wiodą roboty. Naszym zadaniem jest wcielić się w jedną z maszyn tego typu i niszczyć wszystkich nieprzyjaciół. Sprawa prosta nie jest, ale w końcu czego się nie robi dla doba naszej planety, prawda?

Podobnie jak opisywany przed chwilą Batman, EPOCH pod względem audiowizualnym powala na głowę większość tytułów dostępnych w Google Play. Wirtualny świat przedstawiony w grze – mimo że osadzony w postapokaliptycznych czasach – cieszy oko od samego początku do końca. Bardzo dobrze jest także z dźwiękami, dzięki którym można wczuć się w klimat produkcji.

EPOCH kosztuje na co dzień $2,83. Fani strzelanek na pewno powinni zainteresować się tą promocją, bowiem obecnie opisywana gra kosztuje zaledwie $0,99. EPOCH do pobrania za $0,99 w Google Play.

Flick Soccer

flick1

Miłośnicy sportu – teraz coś dla Was. Jeżeli macie już dość mrozu, jaki panuje za naszymi oknami i chcielibyście – tak jak latem – pograć nieco w piłkę nożna, Flick Soccer powinno przypaść Wam do gustu. W opisywanej produkcji będziecie mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami strzeleckimi. W grze nie dostaniecie jednak do dyspozycji składu całego zespołu, a jedynie futbolówkę, którą będziecie musieli umieścić w danym miejscu. Specjalnie nie napisaliśmy tutaj o piłce, bowiem czasem przychodzi nam trafić, na przykład, w szklaną ściankę.

Do dyspozycji mamy w Flick Soccer kilka trybów gry, dzięki którym możemy urozmaicić zabawę z piłką. Ciekawie prezentuje się rozgrywka polegająca na uderzaniu futbolówką w poprzeczkę, gdzie można nie tylko sprawdzić swoją celność, lecz także poczuć się jak za dawnych starych lat, grając na podwórku z kolegami z osiedla.

flick

Fick Soccer kosztuje na co dzień nieco ponad dwa dolary. W chwili obecnej piłkarska produkcja kosztuje niecałego dolara. Czy warto zainteresować się tą produkcją? Zdecydowanie tak, ale tylko pod warunkiem, że piłka nożna jest naszą pasją. Flick Soccer do pobrania za $0,99 w Google Play

N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance

Strzelanki od Gameloftu zatytułowanej N.O.V.A nikomu z Was z pewnością przedstawiać długo nie trzeba. W grze przez nas opisywanej wcielamy się w wysłanego na specjalną misję żołnierza, który musi uratować naszą planetę przed zagładą. Do naszej dyspozycji oddano w produkcji ponad 10 misji, gdzie nie ma mowy o dziecinnym poziomie trudności. W apce skorzystać można także z przygotowanego przez autorów trybu multiplayer, w którym mamy okazję sprawdzić się w walce nawet z 12 znajomymi.

Jak widzicie na screenach, N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance to gra, która kusi nas nie tylko ciekawą fabułą oraz rozgrywką, lecz także naprawdę bardzo dobrze wyglądającą oprawą graficzna, robiąca wrażenie od samego początku do końca. Nie najgorzej jest też z dźwiękami. W końcu apkę wydało niezwykle znane studio Gameloft, tak więc wielu wad tutaj nie doświadczymy, a jedynie samą przyjemność z grania.

N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance to gra kosztująca zazwyczaj aż siedem dolarów. Na chwilę obecną FPS od Gameloftu pobrać można już za $0,99. Co tu dużo pisać – brać i nawet się nad tym nie zastanawiać! :) N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance do pobrania za $0,99 w Google Play

FINAL FANTASY II

Na koniec apka, która powinna spodobać się głównie miłośnikom RPG-ów oraz mobilnych remake’ów. W Final Fantasy II przychodzi nam wcielić się w postać trójki śmiałków o różnych zdolnościach, którzy postanawiają raz na zawsze zniszczyć potwory zagrażające bezpieczeństwu mieszkańców naszej planety.

Jak to zwykle w RPG-ach, w głównej mierze nasze zadanie w FF polega na chodzeniu głównymi bohaterami, zabijaniu napotkanych wrogów i – rzecz jasna – ulepszaniu wyposażenia oraz umiejętności wirtualnych postaci. Gra pod względem graficznym prezentuje się najgorzej ze wszystkich przedstawionych przez nas w tych Androidowych Okazjach. Miłośnicy pikseli na wygląd tej apki nie powinni jednak narzekać. W końcu Final Fantasy to prawdziwy klasyk.

FF II kosztuje normalnie równe siedem dolarów. Przed świętami gra została przeceniona niemal o połowę. FINAL FANTASY II do pobrania za $3,99 w Google Play.

To już wszystko na dziś. Mamy nadzieję, że zdecydowaliście się na pobranie jednej z przedstawionych przez nas gier. Za tydzień kolejny odcinek cyklu. Trzymajcie kasę, jaką dostaniecie pod choinkę, bo na pewno będzie co pobierać! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button