Player Reactor – świetna zabawa dla Ciebie i Twoich znajomych

Szukałeś kiedyś gry, która pozwoliłaby dobrze bawić się zarówno Tobie, jak i Twoim znajomym? W takim razie koniecznie przeczytaj ten wpis, bowiem przedstawimy w nim najciekawsze opcje, jakie oferuje bardzo popularna w ostatnim czasie produkcja „Player Reactor”.

Mam dobrego znajomego, który niemal na każde spotkanie koleżeńskie bierze ze sobą swojego ukochanego tableta. Jeszcze do niedawna nie za bardzo rozumiałem jego zachowanie, gdy jednak ostatnio pokazał mi grę „Player Reactor”, wszystko stało się jasne i teraz sam w momentach, kiedy nie klei się za bardzo rozmowa wyciągam swojego smartfona i robię wszystko, by zabić nielubianą przez nikogo z nas nudę.

Czym jest owa aplikacja, o której wspomniałem? Jest to gra, w której przy pomocy jednego urządzenia rywalizujemy ze znajomym na refleks oraz wiedzę. Polega to po prostu na tym, że musimy szybciej od swojego rywala reagować aż do zdobycia określonej liczby punktów.

W sumie aplikacja umożliwia nam 15 całkowicie różniących się od siebie mini-gier. Osobiście najbardziej podoba mi się konkurencja, w której musimy wcisnąć przycisk, gdy na ekranie pojawi się biały kolor, jednak z racji tego, że oferta gier naprawdę jest szeroka, każdy z Was sam na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie, dlatego nie będę polecał już nic więcej w tym wpisie.

Mogę natomiast napisać, że w Android Markecie do pobrania są dwie wersje Player Reactora. Pierwsza, standardowa, jest bezpłatna i pozwala na zabawę dwóm osobom (wersja na telefony komórkowe). Druga jest już dla tych, co posiadają tablety i chcą zmierzyć się z aż czterema znajomymi.

Warto również wspomnieć o tym, iż opisywana przez nas gra jest dostępna w wielu językach, w tym także i w naszym ojczystym, polskim.

Na koniec wpisu krótki filmik, który pozwoli Wam lepiej zrozumieć, o co dokładnie chodzi w Player Reactorze:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button